Turite klausimų? +370 700 88770

GUSTA

0 prekės

Stilingi užkandžių indai, kokybiški padėklai ir skoningi desertiniai indeliai – ypatingai svarbūs stalo serviravimo reikmenys ne tik per šventinius susibūrimus, bet ir kiekvieną dieną.

0 prekės

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Šiuolaikiškos užkandžių patiekimo idėjos

Šiuolaikines mados tendencijas atspindintys serviravimo indai užkandžiams atlieka toli gražu ne tik mėgstamų užkandžių laikymo funkciją. Tinkamai prie kitų stalą puošiančių dekoro elementų priderintas serviravimo padėklas ar indas padeda sukurti visapusiškai išpildytą valgomojo stalo visumą, skoningai paįvairina jau šiek tiek pabodusias stalo dizaino kompozicijas ir tampa išties dėmesio vertu interjero akcentu. Mūsų asortimente rasite aukščiausiais kokybės standartais pagrįstus padėklus ir indelius užkandžiams, kurie sužavės dar niekur nematytomis dizaino savybėmis. 

 

Serviravimo indai, užtikrinantys originalų užkandžių patiekimą

Serviravimo indeliai, padėklai ir dubenėliai, kuriuos rasite mūsų parduotuvėje, suteikia galimybę mėgstamus užkandžius patiekti itin originaliai ir skoningai. Savo klientams galime pasiūlyti labai platų porcelianinių, keraminių ir kitokių serviravimo indų pasirinkimą. Kiekvienas mūsų asortimente esantis, kruopščiai atrinktas  serviravimo indas turi kažką savito ir unikalaus. 

 

Serviravimo indeliai visiems gyvenimo atvejams

Pagrindinių stalo indų gretas papildžius keliais išskirtinio dizaino serviravimo indais, ant bet kurio valgomojo stalo galima sukurti tokią dekoro kompoziciją, kokios pavydėtų net prabangiausi restoranai. Mūsų parduotuvės asortimentą puošiantys serviravimo indeliai ir padėkliukai suteikia galimybę drąsiai eksperimentuoti ir visada pasiekti estetiškai nepriekaištingą užkandžių patiekimo rezultatą. Subtilūs, prie įvairių interjero sprendimų idealiai prisitaikantys keraminiai, porcelianiniai ar stikliniai indeliai, modernaus dizaino ketaus serviravimo lėkštės, ypatingai funkcionalūs, penkių skyrių serviravimo indai su sukimosi mechanizmu – tik kelios žaismingos užkandžių patiekimo idėjos, kurios laukia Jūsų Imperija.lt asortimente.