Turite klausimų? +370 700 88770

KELA

0 prekės

Šokolado fondiu – sąvoka, kurią puikiai pažįsta visi smaližiai. Net ir ypatingai gardėsių nemėgstantys žmonės tikrai negali atsispirti šokoladu suvilgytos braškės ar mėgstamo vaisiaus skoniui. Norint mėgautis unikaliu, tobulo skonio desertu, reikia nepamiršti ir vieno svarbaus įrankio – fondiu indo.

0 prekės

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Fondiu rinkiniai – tiems, kurie ieško gurmaniškų skonių

Nors fondiu indas dažniausiai yra siejamas su šokoladu, tačiau jį galima panaudoti ir visiškai kitiems kulinariniams atvejams. Fondiu rinkiniai, kuriuos rasite mūsų internetinės parduotuvės asortimente, suteikia galimybę paruošti ne tik šokolado, bet ir sūrio ar net mėsos fondiu, todėl įsigijus tokį įrenginį galėsite mėgautis įvairiausiais gurmaniškais kąsneliais. 

 

Unikalią valgymo patirtį dovanojantys indai

Fondiu rinkinys – specialiai fondiu gamybai pritaikytas komplektas, kuris leidžia mėgautis gurmaniškais skoniais ir įdomiu valgymo ritualu. Šokolado fondiu indas suteikia galimybę kolektyviškai degustuoti karštą šokoladą su įvairiais vaisiais, uogomis ar kitais gardžiais ingredientais. Sūrio fondiu rinkiniai – puiki pramoga švenčių ar draugų susibūrimo metu, kuri ne tik garantuoja smagų laiką, bet ir užtikrina unikalią skonių patirtį. Mūsų parduotuvės lentynose galima rasti universalius, stilingo dizaino fondiu rinkinius, kurie nepriekaištingai puošia švenčių stalą ir leidžia atrasti vis naujus, vienas už kitą įspūdingesnius skonius.

 

Fondiu rinkiniai, pritaikyti visų šeimos narių poreikiams

Savo klientams siūlome išbandyti ir standartinius, ir elektrinius fondiu rinkinius. Elektrinis fondiu rinkinys turi temperatūros valdymo funkciją. Šis privalumas padeda užtikrinti optimalią sūrio arba šokolado temperatūrą. Fondiu rinkiniai, kuriuos rasite mūsų parduotuvėje, yra pritaikyti 6 asmenims, todėl šie komplektai nesudėtingai pateisins net ir gausios šeimynos lūkesčius.