Turite klausimų? +370 700 88770

Koziol

0 prekės

Kompaktiška, subtilaus dizaino sviestinė ne tik suteikia galimybę mėgautis visada šviežiu, tobulos tekstūros sviestu, bet ir padeda sukurti nepriekaištingą pusryčių stalo estetiką.

0 prekės

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Sviestinė – mažas, tačiau labai naudingas stalo aksesuaras 

Sviestinė – ypatingai svarbus stalo indas visiems, kurie savo dienos pradžios neįsivaizduoja be sumuštinių. Imperija.lt parduotuvėje rasite keramines, nerūdijančio plieno ir stiklines sviestines, kurios užtikrins puikias sviesto laikymo sąlygais ir grakštų sviesto patiekimą.

 

Nerūdijančio plieno sviestinės – laikui nepavaldus pasirinkimas 

Nusprendus įsigyti vienokio ar kitokio tipo sviestinę, daugelio žmonių akys visų pirma krypsta į kompaktiškas, universalaus dizaino nerūdijančio plieno sviestines. Todėl mūsų asortimente rasite ne vieną nerūdijančio plieno sviestinės variantą. Ispanų prekinio ženklo LACOR nerūdijančio plieno sviestinė  – racionalus sprendimas visiems žmonėms, kurie pirmenybę teikia praktiškiems, universaliems ir ilgaamžiams stalo indams. Tiems, kurie ieško šiek tiek labiau elegantiškos nerūdijančio plieno sviestinės versijos, tikrai patiks KELA sviestinė. Nerūdijančio plieno pagrindas ir skaidrus dangtelis su patogia rankenėle – KELA sviestinių skiriamieji bruožai, kurie leidžia mėgautis patogiu, tvariu ir estetiškai patraukliu stalo indu.

 

Stiklinės sviestinės – tiems, kurie ieško elegancijos

Stiklinė sviestinė – sviesto indas, kuris ne tik puikiai atlieka savo paskirtį, bet ir spinduliuoja nepriekaištingą estetiką. Mūsų parduotuvėje rasite itin stilingas sviestines, kurių pagrindas yra pagamintas iš bambuko medienos, o dangtelis – iš borosilikatinio stiklo. Stiklinis dangtelis sviestinei suteikia elegantišką įvaizdį, o bambuko mediena pasižymi ypatingomis antibakterinėmis savybėmis, kurios yra itin svarbi vertybė bet kurioje virtuvėje. Imperija.lt stiklinių sviestinių asortimentą taip pat papildo ir elegantiškos keraminių sviestinių idėjos, kurios visada žavi klasikinio stiliaus gerbėjus.