Turite klausimų? +370 700 88770

Ladelle

0 prekės

Imperija.lt asortimente rasite kokybiškus, solidžius, bet tuo pačiu ir žaismingus stalo indus ir įrankius, pritaikytus patiems mažiausiems vaikams, kurie dar tik susipažįsta su pirmosiomis stalo etiketo taisyklėmis.

0 prekės

Apgailestaujame, tačiau prekių šioje kategorijoje nėra.

Vaikiški stalo indai ir įrankiai, formuojantys teisingus valgymo įpročius

 Gražūs, kokybiški ir skoningi stalo serviravimo indai ir įrankiai tikrai nėra tik suaugusiems skirti privalumai. Mažoms vaiko rankytėms pritaikyti vaikiški stalo įrankiai ir indai, kuriuos rasite mūsų parduotuvėje, yra papuošti spalvingais paveikslėliais. Žaismingos iliustracijos yra maža šių įrankių gudrybė, kuri nepastebimai paskatina mažąjį valgytoją savarankiškai išbandyti valgymo procesų eigą ir kartas nuo karto paragauti net ir ne pačių mėgstamiausių maisto patiekalų.

 

Spalvingi vaikiški indai, skatinantys apetitą 

Dažniausiai dauguma mažųjų gudruolių labai nemėgsta daržovių ir kitų sveikų, tačiau ne itin gardžių, maisto produktų, patiekalų. Norint įkalbėti mažąjį valgytoją paragauti bent vieną šaukštelį ne itin skanios košės ar sriubos tikrai tenka gerokai paplušėti. Spalvingi ir žaismingi vaikiški stalo indai su iliustracijomis – vienas veiksmingiausių būdų, motyvuojančių vaiką valgyti savarankiškai ir paragauti ne itin mėgstamo patiekalo. Juk kiekvienam gudruoliui smalsu, kokius paveikslėlius slepia jo mėgstami stalo indai, lėkštės ir dubenėliai. Imperija.lt vaikiškų stalo įrankių gretas papildo ir originalūs, smūgiams atsparūs vaikiški indai, kurie neabejotinai žadina daugelio vaikų smalsumą. Vaikiškų indų ir įrankių asortimentą rasite ne tik mūsų fizinėse parduotuvėse, bet ir internetinėje svetainėje. Imperija.lt vaikiški indai ir suaugusiems skirti stalo indai internetu – greitas ir patogus įsigijimo būdas, kurį labai dažnai lydi ir kiekvienam klientui patrauklios nuolaidos.