Turite klausimų? +370 700 88770

LifetimeBRANDS

2 prekės

Norint visada džiaugtis švarios ir tvarkingos virtuvės privilegijomis, tiesiog būtina pasirūpinti kokybiškais ir funkcionaliais indais biriems maisto produktams.

 

2 prekės
Švarą ir tvarką virtuvėje padedantys palaikyti indai

Imperija.lt asortimente rasite skirtingų dizainų, talpų ir medžiagų birių produktų indus, kurie ne tik nepriekaištingai atliks savo pagrindinę, birių maisto produktų laikymo, funkciją, bet ir subtiliai patobulins kiekvienos virtuvės interjerą.

 

Indai, formuojantys virtuvės estetiką

Šiuolaikines mados tendencijas atspindinčioje virtuvėje indai biriems produktams labai dažnai yra vienas pagrindinių virtuvės dekoro elementų. Stilingi stikliniai indai, skoningi prieskonių indeliai ar elegantiški keraminiai birių produktų indai labai dažnai savo vietą randa ne virtuvės spintelėse, o ant darbastalio ar valgomojo stalo. Mūsų asortimente rasite itin gausų, įvairių talpų, stiklinių, keraminių, porcelianinių ir iš kitų medžiagų pagamintų indų, skirtų biriems produktams, pasirinkimą, kuris užtikrins švarą bei tvarką ir neabejotinai taps kiekvienos virtuvės puošmena. Vokiečių prekinio ženklo KELA skirtingų dizainų, formų ir talpų stikliniai indai ne tik puikiai atlieka kruopų, makaronų ar kitų birių maisto produktų laikymo funkciją, bet ir užtikrina maksimaliai patogų birių produktų naudojimą. Mūsų asortimente taip pat rasite elegantiškus porcelianinius indelius, medines arbatos dėžutes ir dar daug stilingų indelių idėjų, kurios tikrai nesudėtingai padės įgyvendinti visada švarios, tvarkingos ir, be jokios abejonės, stilingos virtuvės viziją.

 

Indeliai, leidžiantys mėgautis visada šviežiu maistu

Mūsų parduotuvės asortimento gretas taip pat reikšmingai papildo išskirtinai aukštos kokybės vokiečių prekinio ženklo GEFU maisto laikymo indai „Milo“ su užsegamais nerūdijančio plieno dangteliais. Šie stilingi indeliai yra itin naudingas ir praktiškas pagalbininkas kiekvienoje virtuvėje, kuris pasirūpina, jog gardus maisto patiekalas ilgą laiką neprarastų šviežumo savybių. „Milo“ indelių gamybai yra naudojamas specialus borosilikatinis stiklas. Iš šio stiklo pagaminti indeliai biriems produktams nesugeria kvapų ir skonių. Taip pat jie gali būti naudojami orkaitėje ar mikrobangų krosnelėje. Indai biriems produktams – maža, tačiau labai svarbi smulkmena, kuri padeda išpildyti funkcionalios ir visada tvarkingos virtuvės svajonę. Imperija.lt indai internetu yra puiki galimybė visiems, kurie nori įsigyti stilingus ir išskirtinai kokybiškus indelius biriems produktams su itin dažnai džiuginančiomis nuolaidomis. Tad kviečiame apsilankyti ir išsirinkti sau priimtiniausias indų biriems produktams variacijas!