Prekių atsiėmimas OMNIVA paštomate

Norėdami užsakytas prekes gauti būtent Jums patogiu metu, jas galite atsiimti iš OMNIVA paštomato. Artimiausią paštomatą galėsite pasirinkti prekių užsakymo metu.Už prekes galite apmokėti pasirinkus el. bankininkystę arba atlikus paprastą bankinį pavedimą. OMNIVA paštomatai veikia kasdien, ištisą parą, be jokių ribotų darbo valandų, todėl savo prekes galėsite atsiimti Jums patogu laiku.

  • Prekių pristatymo kaina į bet kurį Lietuvos Respublikos teritorijoje esantį OMNIVA paštomatą: 2,90 €

! 1,80 € (papildoma paslauga) – terminale apmokant už prekes banko kortele, siuntos atsiėmimo metu.

Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia 12 €, taikomas administravimo mokestis 1,49 €

Užsakymo pristatymas bus vykdomas, jei pasirinktos prekės tilps į OMNIVA paštomatus atitinkančią pakuotę, o svoris neviršys 30 kg. Jei užsakytos prekės netilps į vieną pakuotę, su Jumis susisieks svetainės administratorius ir aptarsite Jums tinkamiausią prekių pristatymo būdą (sudarant dvi atskiras pakuotes, pristatymo mokestis už antrąją pakuotę skaičiuojamas papildomai.)

 

Siuntos dydis

Didžiausias leistinas OMNIVA siuntos svoris – 30 kg. Prekės turi tilpti į pakuotę, atinkančią OMNIVA spintelių dydžius:

  • S dydis - 9 cm x 38 cm x 64 cm
  • M dydis - 19 cm x 38 cm x 64 cm
  • L dydis - 39 cm x 38 cm x 64 cm

 

Siuntos sekimas internete

Visos siuntos, siunčiamos per OMNIVA paštomatus, nuo jų išsiuntimo momento gali būti stebimos internete. Jei norėsite sužinoti, kur tiksliai yra Jūsų siunta, jos tiesioginį kelią galite stebėti svetainėje www.omniva.lt

 

Pranešimas apie pristatytą siuntą

Po siuntos pristatymo į OMNIVA paštomatą, būsite informuotas SMS žinute kur bus pateiktas šešiaženklis durelių kodas siuntos atsiėmimui. Šį kodą reikės suvesti OMNIVA savitarnos terminale atsiimant siuntą.

 

Siuntos atsiėmimas

Siuntų atsiėmimas OMNIVA paštomatuose yra itin greitas ir patogus. Paštomato ekrane rodoma informacija yra pateikta aiškiai ir suprantamai paprastam vartotojui, todėl atsiimant siuntą iš paštomato sugaišite ne daugiau 15 sekundžių.

  • Gavę SMS pranešimą į mobilųjį telefoną, eikite prie OMNIVA paštomato, nurodyto SMS žinutėje
  • Paštomato ekrane pasirinkite kalbą, po to paspauskite „Atsiimti siuntą”
  • Įveskite SMS žinute gautą šešiaženklį durelių kodą
  • Paimkite siuntą iš automatiškai atsidariusio paštomato skyriaus ir uždarykite dureles

Jei dar neteko naudotis siuntos atsiėmimu iš OMNIVA paštomato, peržiūrėkite naudojimosi paštomatu instrukciją:

Kaip atsiimti apmokėtą siuntą >>

Kaip atsiimti siuntą, sumokant banko kortele paštomate >>

 

Siuntų saugojimo laikotarpis

OMNIVA paštomate siunta laikoma 7 kalendorines dienas po pranešimo gavimo, kad užsakymas jau pristatytas į OMNIVA paštomatą ir jį jau galima atsiimti. Apie pristatytą užsakymą būsite informuotas SMS žinute, nurodant paštomato durelių kodą. Tik su šiuo kodu galėsite atsiimti siuntą iš nurodyto paštomato. Saugokite durelių kodą iki to momento, kai atsiimsite užsakymą iš paštomato. Siuntos neatsiėmus per 7 kalendorines dienas, ji bus grąžinta atgal mums.