Prekių pristatymas „Venipak“ kurjerių tarnyba


Užsakymo suma

Iki 50

50 ir daugiau


Pristatymo kaina Lietuvos teritorijoje

(išskyrus į Neringą)


2,90


2,90 €

 

Pristatymo kaina į Neringą

(per Lietuvos paštą)

 

8,00

(siuntoms iki 10 kg svorio)

 

8,00

(siuntoms iki 10 kg svorio)

 

Į kainą neįskaičiuota didelių gabaritų ar didelio svorio prekių (pvz.: šaldytuvų, orkaičių ar kitos stambios buitinės technikos) užnešimo iki durų paslauga.

Stambių prekių užnešimo paslaugą iki durų galėsite pasirinkti papildomai. Paslaugos kaina 17,67 €

Visiems užsakymams, kurių vertė nesiekia 12 €, taikomas administravimo mokestis 1,49 €

Siuntas į užsienio valstybes pristatome atskiru susitarimu.

SVARBU. Jei į užsakymų krepšelį įsidėjote prekes su nurodytais skirtingais jų pristatymo terminais, prekes (pagal Jūsų pageidavimą) išsiųsime atskiromis siuntomis. Už antrąją, vėliau  išsiųstą Jūsų užsakytų prekių siuntą papildomai mokėti nereikės – mes ją pristatysime nemokamai (dėl tikslesnės pristatymo datos Jus informuos užsakymų administratorius).

Jūsų nurodytu adresu prekes pristatys siuntų gabenimo tarnyba („Venipak” kurjeris). Siekdami užtikrinti, kad prekės būtų pristatomos sklandžiai ir operatyviai, prašome Jūsų papildomos informacijos laukelyje nurodyti tokius pristatymą galinčius palengvinti duomenis, kaip pvz.: rakinama laiptinė, durų kodas, rakinami vartai, būtinybė atvažiavus paskambinti ir pan.

 

Kokiu laiku laukti užsakytos prekės?

Įprastai visose Lietuvos vietovėse prekės pristatomos darbo dienomis, laiku tarp 8 ir 17 valandų.

Mes visada stengiamės, kad Jūsų įsigyta prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau.

Užsakant prekes į didžiuosius Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus), galite pasirinkti tikslesnį prekių pristatymo laiką darbo dienomis arba prekių pristatymą šeštadienį. Nepasirinkus papildomos paslaugos, t. y. nenurodžius tikslesnio prekių pristatymo laiko, prekės į šiuos miestus bus pristatytos kaip ir kitose Lietuvos vietovėse, t. y. darbo dienomis, laiku tarp 8 ir 17 valandų.