ELO Kepimo indai, formos, skardos ir aksesuarai konditerijai

Kokybiški virtuviniai indai ir aksesuarai iš Vokietijos - tai, ko reikia kiekvienam iš mūsų!

Nuoseklus kokybės siekimas ir naujovių ieškojimas - tai kelias, kuriuo daugiau nei 70 metų sėkmingai žengia ELO firma, pateikdama vartotojams platų kokybiškų gaminių asortimentą, - kad maisto ruošimas virtuvėje teiktų džiaugsmą ir taptų maloniu užsiėmimu...

Daugiau apie ELO

Vokiečių firmos ELO devizas - "Aukštos kokybės, funkcionalaus ir skoningo dizaino virtuviniai indai mėgėjams ir profesionalams".


Šios vokiečių firmos produkcijos kokybę apsprendžia jų pagrindas. ELO puodai, keptuvės ir troškintuvai turi nerūdijančio plieno 18/10 markės šilumą sulaikantį dugną. Dugnas sukurtas taip, kad šilumos šaltinio perduotas karštis pasiskirstytų greitai ir tolygiai. Tokiu būdu užtikrinamas tolygus šilumos pasiskirstymas, apsprendžiantis puikius virimo rezultatus. Indai su šilumą sulaikančiu dugnu leidžia mums kepti be riebalų arba jų naudojant labai nedaug, troškinti mažame kiekyje vandens, išsaugant produktų maistingąsias savybes, bei taupant energiją.

Tradicinis kokybės siekimas ir naujovių ieškojimas - tai kelias, kuriuo daugiau nei 75 metus žengia ELO firma, pateikdama platų tikrai kokybiškų, naujausių technologijų gaminių asortimentą.

ELO - tai, ko reikia kiekvienam iš mūsų!

Filtrai

Kaina

   

Tam, kad jūsų vakarai taptų šilti ir jaukūs, kad jūsų namai kvepėtų pyragais, siūlome išbandyti įvairias  kepimo formas ir išsikepti skaniausius pyragus, sausainius, keksiukus, apkepus bei kitus gaminius. Tikrai išsirinksite sau tinkamą indą iš kokybe pasižyminčių kepimo formų: apvalių ar stačiakampių, dengtų nesvylančia danga ar silikoninių, keksiukų kepimo formelių ar kepimo skardų...

Kepimo formos gali padėti ne tik iškepti skanius konditerijos gaminius, tačiau taip pat ir sukurti dovaną, padėką, dovanoti džiugesį bei saldumą, kurio kartais daugelis mūsų taip pasiilgsta. Kepimo formas, kaip ir kitas mūsų prekes, pristatysime jūsų nurodytu adresu, o nuolat vykdomų įvairių akcijų metu galėsite įsigyti reikalingą prekę už mažesnę kainą.

Atraskite beribį kepimo malonumą su mūsų siūlomomis kepimo formomis už gerą kainą!