Turite klausimų? +370 700 88770

Konservų ir butelių atidarytuvai

18 prekių

Konservų dėžučių atidarytuvas – virtuvės įrankis, kuris atlieka labai aiškią funkciją. Tikrai tikėtina, jog vienoje ar kitoje kulinarinėje situacijoje neturint funkcionalaus atidarytuvo sėkmingai galima bus susipažinti tik su konservų dėžutės išore, o ne su jos turiniu.

18 prekių

GEFU skardinių atidarytuvas "Ontop"

17,41 €
17,41 €
26,79 €

Prekė yra sandėlyje

GEFU skardinių atidarytuvas

16,30 €
16,30 €
23,29 €

Prekė yra sandėlyje

GEFU konservų atidarytuvas "Cando"

32,61 €
32,61 €
46,59 €

Prekė yra sandėlyje

GEFU konservų atidarytuvas

9,59 €
9,59 €
12,79 €

Yra 3 vnt. sandėlyje

GEFU atidarytuvas "Moltovino"

15,74 €
15,74 €
20,99 €

Prekė yra sandėlyje

GEFU atidarytuvas (kamščiatraukis)

23,19 €
23,19 €
28,99 €

Prekė yra sandėlyje

LACOR peiliukas - atidarytuvas

5,80 €
5,80 €
6,59 €

Prekė yra sandėlyje

Šiuolaikiško dizaino atidarytuvai, pritaikyti įvairioms atidarymo užduotims

Pamiršus savo virtuvės įrankių arsenalą papildyti kokybišku butelių atidarytuvu – vyno taurė taip ir liks tuščia. Norint išvengti suirutės virtuvėje ir neplanuotų keblumų, tikrai verta investuoti bent į kelis aukštos kokybės atidarytuvus, kuriuos rasite Imperija.lt internetinėje parduotuvėje.

 

Konservų atidarytuvai, kuriuos naudoti tiesiog patogu

Mūsų asortimente – tik aukštos kokybės, puikiai žinomų prekinių ženklų atidarytuvai, garantuojantys pačią komfortabiliausią konservų dėžučių atidarymo patirtį. Kiekvienas konservų atidarytuvas, kurį siūlome savo klientams, yra itin paprastas naudoti, nereikalauja didelių fizinių jėgų. Taip pat mūsų parduotuvėje puikuojasi ir daugiafunkciai atidarytuvai. Tokio tipo virtuvės įrankis yra puikus sprendimas praktiškumą vertinantiems klientams, kuriems vienodai aktualus yra tiek butelių, tiek skardinių atidarytuvas

 

Vyno atidarytuvai, pateisinantys visus vyno gurmanų lūkesčius

Reikia pripažinti, kad atpalaiduojančios vyno degustavimo akimirkos visada prasideda nuo vyno butelio atidarymo procesų. Todėl vyno atidarytuvas – itin svarbus virtuvės įrankis kiekvienam vyno gurmanui. Savo klientams stengiamės pasiūlyti tiek standartinius, tiek elektrinius vyno atidarytuvų variantus tam, kad kiekvienas žmogus galėtų atidaryti mėgstamo vyno butelį taip, kaip jam patinka. Kiekvienas konservų dėžučių ar butelių atidarytuvas, kurį rasite mūsų parduotuvėje, pasižymi ir patraukliomis estetinėmis savybėmis bei palankia finansine išraiška. Mielai kviečiame užsukti ir išsirinkti stilingus virtuvės įrankius, kurie patikimais susitvarkys su visais dėžučių ar butelių atidarymo iššūkiais.