Pintinox

Itališki aukštos kokybės stalo įrankiai - nuo klasikinio stiliaus iki įmantraus dizaino!

Italų kompanija „Pinti Inox“ nuo 1929 metų gamina stilingus aukštos kokybės stalo įrankius ir virtuvės reikmenis su prekinio ženklo pavadinimu PINTINOX. Kurdama naujas modernias formas, kompanija prisitaiko prie rinkos pokyčių bei išskirtinį dėmesį skiria gaminių funkcionalumui ir jų kokybei...

Daugiau apie Pintinox

Italų kompanija „Pinti Inox“ įkurta 1929 metais. Nuo to laiko, su prekinio ženklo pavadinimu PINTINOX, gamina stilingus aukštos kokybės stalo įrankius ir virtuvės reikmenis iš nerūdijančio plieno.

 


Ši kompanija turi puikias gamybos tradicijas, nuolat tobulina gamybos technologijas. Kurdama naujas modernias formas prisitaiko prie rinkos pokyčių bei išskirtinį dėmesį skiria gaminių funkcionalumui ir jų kokybei. Gražiai nupoliruoti stalo įrankiai ar jų rinkiniai, sudėti į elegantiškas dėžutes - tai puiki ir vertinga dovana bet kokia proga.

 

Įmantraus dizaino ar klasikinio stiliaus, pavieniai įrankiai ar stalo įrankių rinkiniai, sudėti tvirto kartono dėžutėse ar solidžiose, elegantiškose medinėse dėžėse – tai asortimento įvairovė, kuri patenkins net ir patį išrankiausią vartotoją.

Filtrai

Kaina

   

Spec. pasiūlymai

  • Akcija 5
  • Nukainotos prekės 1Tai prekės, kurioms dėl įvairių priežasčių sumažinome kainas, pvz. paskutinė prekė iš ekspozicijos, prekė su nežymiais pakuotės defektais, atsiradusiais prekių transportavimo metu, prekė be originalios pakuotės ir pan. Visos prekės yra saugios naudoti, o jų kiekis yra ribotas.