Unger Valymo įrankiai, šluostės

Valymo priemonės ir įrankiai iš Vokietijos - pažangiam valymui!
Vokiečių  įmonė UNGER valymo priemonių ir įrankių rinkoje dirba jau 50 metų. UNGER kompanijos sėkmės pagrindas – tai ypač kokybiška produkcija, turinti didelę paklausą daugiau nei 80 pasaulio šalių. Visi valymui skirti įrankiai patogūs naudoti - jungčių pagalba lengvai keičiami antgaliai jungiami su teleskopiniais UNGER kotais, kurių dėka didelių aukščių valomi plotai pasiekiami be kopėčių...

Daugiau apie Unger

Namų ruoša - sudėtingas dalykas. Tačiau novatoriški ir ergonomiški UNGER įrankiai nuobodų ir varginantį namų tvarkymą pavers lengvu darbu su minimaliom laiko sąnaudom. Dabar galite palaikyti švarą namuose net ir nenaudodami jokių valymo priemonių, galinčių sukelti alergiją ar kenkiančių aplinkai. UNGER užtikrina lengvą, greitą ir kokybišką visų patalpų valymą.

UNGER kompanija yra savo srities pirmaujanti itin produktyvių, novatoriškų ir ergonomiškų valymo įrankių tiekėja, kurios misija:

  • gaminti kokybiškus valymo įrankius, pritaikytus darbo našumo ir sanitarinių sąlygų gerinimui
  • teikti sprendimus, kad patalpos būtų švaresnės ir sveikesnės

 

UNGER valymo šluostės daugiausia gaminamos iš smulkaus mikropluošto, todėl pasižymi ypatingomis valomosiomis savybėmis. Šios šluostės neteršia aplinkos, jas galima naudoti valymui ir be jokių papildomų cheminių priemonių (ypač svarbu alergiškiems žmonėms), valant naikina 96% bakterijų ir mikrobų. Sausa UNGER mikropluošto šluostė veikia kaip dulkių siurblys, pritraukdama dulkes (statinis efektas), o ją sudrėkinus vandeniu - kaip kempinė, kuri surenka nešvarumus ir bakterijas, palikdama švarų ir blizgų paviršių. Kadangi UNGER šluostės gaminamos su mažyčiais mikropluošto komponentais, kurie sugeria 6 kartus daugiau vandens, nei pati šluostė sveria, todėl nešvarumai nepriekaištingai surenkami šluostėje, kurią po to lengva išskalauti. UNGER mikropluošto šluostės nepalieka jokių dryžių arba erzinančių siūlų ant valomų paviršių, jos yra ypatingai patvarios (galima skalbti skalbyklėje iki 95°C daugiau nei 500 kartų). 

Keiskime požiūrį į valymą - rūpinkimės savo sveikata ir mus supančia aplinka!

Filtrai

Kaina

   

Tvarkos ir švaros palaikymas namuose yra tokia pat kasdienė veikla kaip ir maisto ruoša. Vis galvojate apie tobulą namų švarą ir tvarką, o artėjant savaitgaliui vėl planuojate griebti šluotas, šepečius, šluostes ir kaip reikiant išvalyti visas namų kerteles? Jūsų namų priežiūra bus dar lengvesnė su įvairiomis mūsų siūlomomis šluostėmis ir valymo priemonėmis. Naudokite šluostes namų, vonios kambario, automobilio valymui, poliravimui ar dulkių šluostimui. Palengvinkite namų tvarkymo darbus ir išvalykite visas dulkes itin greitai ir lengvai!