VacuumSaver

Vakuuminiai indai - šviežiam maistui ir aromatui išlaikyti!

vacuumsaver® gaminiai yra skirti maisto laikymui, siekiant ilgiau išsaugoti laikomų produktų šviežumą bei jų aromatą. vacuumsaver® pompos pagalba inde sukuriamas vakuumas, todėl sulėtinamas maisto produktų gedimo procesas, sukeliamas deguonies, drėgmės, dulkių ir įvairių bakterijų. Maisto produktai išlieka švieži nuo dviejų ir penkių kartų ilgiau (priklausomai nuo produkto rūšies ir jo šviežumo saugojimo pradžioje)...

Daugiau apie VacuumSaver

Šių išskirtinių, laikymui skirtų gaminių asortimentu tarptautiniu mastu prekiaujama po vacuumsaver® prekiniu ženklu.
vacuumsaver® gaminiai yra skirti maisto laikymui, siekiant ilgiau išsaugoti laikomų produktų šviežumą bei aromatą. vaccumsaver® pompos pagalba inde sukuriamas vakuumas, todėl sulėtinamas ir apribojamas maisto produktų gedimo procesas, sukeliamas deguonies, drėgmės arba dulkių ir netgi tam tikrų deguonį ir drėgmę mėgstančių bakterijų. To rezultatas – maisto produktai ilgiau išlieka švieži (nuo dviejų ir penkių kartų ilgiau, priklausomai nuo maisto rūšies ir jo šviežumo saugojimo pradžioje).

 

Be to, vacuumsaver® gaminiai palaiko tvarką, jie sumažina arba išviso panaikina maisto atliekų atsiradimą. JAV ir Europos valdžia įvertino, kad iki trečdalis šviežio maisto yra išmetama. Tokio didelio maisto atliekų kiekio šalinimas itin kelia nerimą, nes jo metu paskleidžiamos metano dujos, kurios, kaip žinoma, yra 23 kartus žalingesnės aplinkai nei CO². Taigi, unikalūs vacuumsaver® gaminiai padeda taupyti pinigus, sumažinant maisto atliekas ir sumažinant kelionių į parduotuves skaičių.

Kompanija didžiuojasi savo pažangiu, į rinką orientuotu požiūriu į gaminių dizainą ir yra gavusi apdovanojimų iš pasaulyje garsių pramoninio dizaino organizacijų tokių, kaip IF, RED-DOT ir G-MARK.

Filtrai

Kaina