WOLL – AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS GARANTIJA!

woll keptuves - kokybes garantija
  • Kokybės garantija - 25 metai!
  • Nesvylanti, sveikatai nekenksminga danga
  • Gaminkite visai be riebalų
  • Atsparios įbrėžimams

Garantuojame kokybę

3 metų garantija suteikiama kepimo dangai, iki 25 metų garantija - indo dugnui. Apie gamintojo taikomą garantiją skaitykite aprašyme, esančiame prie pasirinktos prekės.

 

Rankų darbo liejimo indai užtikrina ilgaamžiškumą ir kokybę

WOLL keptuvės, puodai ir troškintuvai nėra gaminami įprastu būdu. Šie indai ne štampuojami, o liejami rankiniu būdu iš specialaus aukštos kokybės aliuminio lydinio, todėl tokiu būdu pagaminti liejinio indai pasižymi ypač aukšta kokybe bei naudojimo ilgaamžiškumu.

Tai toli gražu neprimena bevardės masinės produkcijos.

sudetingas-procesas

Sudėtingas gamybos procesas, užtikrinantis ypač didelį atsparumą pažeidimams

Gaminį rūpestingai nušlifavus ir apdailinus, per itin sudėtingą procesą, įskaitant apdorojimą 20 000 °C temperatūros plazmos čiurkšle, jo paviršius padengiamas aliuminio titano oksidais arba deimantų kristalais.

 

Procesas atliekamas moderniausia Europoje paviršių dengimo linija, pasižyminčia naujausiomis technologijomis. Rezultatas – ypač didelis atsparumas pažeidimams.

galima-nauduotis-metaliniais-irankiais

Galima naudotis metaliniais įrankiais

Kepimo paviršius atsparus trinčiai ir įbrėžimams, todėl gaminant maistą WOLL liejinio induose galima naudoti ir metalinius įrankius.

 

Atsparumas temperatūrų skirtumui, neleidžiantis keptuvei deformuotis

Po naudojimo indą galima plauti iš karto, kol jis dar karštas. Nuo temperatūrų skirtumo (karšta/šalta) indo dugnas nesideformuoja.

gaminti-be-riebalu

Galėsite gaminti be riebalų

Gamindami maistą WOLL liejinio induose ne tik sunaudosite mažiau riebalų, bet galėsite gaminti ir visai be jų — tai žingsnelis sveikesnės mitybos link.

 

Maistas vienodai gerai kepa net ir didelės ar kvadratinės formos keptuvės kraštuose

Tolygus karščio paskirstymas - dėka optimaliai paskirstančio ir šilumą laikančio keptuvės dugno, maistas vienodai gerai kepa net ir didelės ar kvadratinės formos keptuvės kraštuose.

nesvylanti-danga

Nesvylanti danga, sauganti Jūsų sveikatą

Visame keptuvių gamybos procese, įskaitant ir nesvylančią kepimo dangą, visiškai nenaudojama sveikatai kenksminga PFOA cheminė medžiaga (polifluoroktano rūgštis), kuri dažnai būna naudojama pigesnių keptuvių gamyboje.

 

Įvairios WOLL gaminių serijos turi skirtingas patentuotas ir sveikatai nekenksmingas nesvylančias kepimo dangas (žiūrėkite žemiau esančią palyginimų lentelę).

universalus-panaudojimas

Universalus keptuvės panaudojimas ne tik įprastam kepimui

WOLL keptuves idealu naudoti ne tik įprastam kepimui ar troškinimui ant viryklės, bet ir pyragų, plokštainių ar apkepų kepimui orkaitėje (keptuvę naudojant kaip kepimo formą).

 

Tad vienas iš praktinių patarimų - rinkitės gilesnę keptuvę, t. y. su aukštesniu borteliu.

 

Antrasis praktinis patarimas – rinkitės keturkampę WOLL keptuvę, nes ji turi net 30% didesnį kepimo plotą, nei tokio pat diametro apvali keptuvė. Ruošiant maistą keturkampės formos keptuvėje, vienu metu ne tik pagaminsite daugiau maisto, bet ir sutaupysite energijos (dujų ar elektros) bei savo brangaus laiko.

nuimama-rankena

Nuimama rankena leidžianti naudoti keptuvę orkaitėje

Skirtingų serijų WOLL keptuvės turi nuimamas arba fiksuotas (nenuimamas) rankenas (žiūrėkite žemiau esančią palyginimų lentelę).

 

Jei maistas bus gaminamas orkaitėje, nuimamą keptuvės rankeną visada reikia nuimti. Tai lengvai padarysite vienu piršto judesiu, patraukiant atgal raudonos spalvos fiksavimo mygtuką. Nuimamos rankenos pagalba patogu išimti keptuvę su kepiniu iš orkaitės, patogu plauti ir laikyti (taupo vietą).

 

Priklausomai nuo gaminių serijos,fiksuotos (nenuimamos) keptuvių rankenos atsparios karščiui iki 250 °C (žiūrėkite žemiau esančią palyginimų lentelę).

patinkantis_dangtis

Rinkitės Jums labiausiai patikantį dangtį atskirai

Atskirai užsakomi WOLL stikliniai dangčiai ir WOLL keramikiniai (terakotos) dangčiai gali būti naudojami tiek maisto gaminimui ant viryklės, tiek ir ruošiant maistą orkaitėje (WOLL stiklinių dangčių rankenėlės atsparios karščiui iki 250 °C, todėl dangtį drąsiai galite naudoti orkaitėje).