Turite klausimų? +370 700 88770

Domatix

7 prekės

Įmontuojama buitinė technika, kuri atspindi racionalų kainos bei kokybės santykį ir geba užtikrinti itin svarbias ilgaamžiškumo ir patrauklios estetinės išvaizdos vertybes – austrų prekinio ženklo ,,Domatix“ nuopelnas. Šis gamintojas siekia, jog kiekvienas jo gaminys būtų funkcionalus, praktiškas ir pateisinantis kiekvieno žmogaus poreikį. Šiuos siekius sujungus su patikimais techniniais parametrais ir solidžiu dizainu sukuriama sėkmingos buitinės technikos formulė, kuria tikrai verta pasinaudoti kiekvienam.

7 prekės
,,Domatix“ gartraukiai – galingas garų surinkimas

Bet kuris šio austrų prekinio ženklo gartraukis yra pasitikėjimo vertas sąjungininkas norint užkirsti kelią nepageidaujamiems kvapams bei įkyriems garams virtuvėje. Platus ,,Domatix“ gartraukių galingumo diapazonas suteikia galimybę patogiai valdyti gartraukio galią, o nerūdijančio plieno korpusas, kuriuo gali pasigirti dauguma montuojamų prie sienos ,,Domatix“ gartraukių, maksimaliai sumažina greito gartraukio nusidėvėjimo riziką ir suteikia nepriekaištingą estetiką. Na o šio prekinio ženklo variklis gartraukiui, kuris yra montuojamas išorinėje sienos dalyje, neabejotinai padės įgyvendinti ypač tylaus gartraukio darbo patalpoje užmojus. ,,Domatix“ gartraukiai, kuriuos rasite Imperija.lt asortimente, sužavės ne tik funkcionalumu, bet ir konkurencinga, daugeliui žmonių nesudėtingai prieinama kaina. 

 

Įmontuojamos ,,Domatix“ kaitlentės – patikima virtuvės puošmena

Imperija.lt asortimente rasite tiek standartinių kaitlenčių kategorijai priskiriamus 60 cm pločio kaitlenčių variantus, tiek išskirtinai kompaktiškus 30 cm ,,Domantix“ kaitlenčių sprendimus. Šis austrų gamintojas gali pasiūlyti prabangą spinduliuojančias juodo stiklo keramikos kaitlentes, kurios akimirksniu taps kiekvienos virtuvės puošmena. Taip pat šio gamintojų kaitlenčių pasirinkime rasite ir standartinių išmatavimų stiklo keramikos elektrines kaitlentes su nerūdijančio plieno apdaila šonuose, kuri atskleis ne tik estetiškai patrauklią, bet ir praktiškąją tokio tipo kaitlenčių pusę. 

 

Buitinė technika, kurianti tvarką

Austrų prekinis ženklas ,,Domatix“ skirtas žmonėms, kurie vertina tvarką ir discipliną virtuvėje. Tiek šio gamintojo garų orkaitės, tiek mikrobangų krosnelės ar kaitlentės spinduliuoja subtilią estetiką ir pernelyg neišsišokantį modernumą. Šio prekinio ženklo įmontuojama buitinė technika nepastebimai įsilieja į virtuvės erdves ir patikimai atlieka savo funkciją. Tad pasikliaukite virtuvės įranga, pažymėta šiuo prekiniu ženklu, ir džiaukitės be priekaištų veikiančios ir niekada iš mados neišeinančios buitinės technikos privilegijomis.