Turite klausimų? +370 700 88770

D.U.K.

Dažnai užduodami klausimai. Noriu paklausti apie:

Prekių užsakymas ir atsiskaitymas

Apie prekės užsakymą ir apie planuojamą siuntos pristatymo terminą pirkėją informuojame pranešimu, siunčiamu pirkėjo nurodytu el. paštu. Jei negavote užsakymo patvirtinimo, pildydami galbūt neteisingai nurodėte savo el. pašto adresą. Taip pat el. laiškas galėjo būti priskirtas šlamšto ar reklamos kategorijoms. Patikrinkite šiuos aplankus savo el. pašto dėžutėje.

Negavus užsakymo patvirtinimo, informuokite mus telefonu +370 700 88770 arba el. paštu imperija@imperija.lt. Mes patikrinsime jūsų užsakymo būseną ir naujai atsiųsime užsakymo patvirtinimą.

Už prekes galite sumokėti:

 • Elektronine bankininkyste (Swedbank, SEB, Luminor, Nordea, Citadele ir kt.)
 • Grynais pinigais arba bankine kortele prekes pristačiusiam kurjeriui.
 • Paprastu bankiniu pavedimu į vieną iš mūsų sąskaitų (prieinamas tik juridiniams asmenims).
 • Bankine kortele, atsiimant prekes „Omniva” paštomate.

Išsamiau apie tai skaitykite skiltyje Saugus pirkimas.

Jei pasirinkote užsakymo apmokėjimą el. bankininkyste, bet taip apmokėti jums nepavyko, susisiekite su mumis ir praneškite apie tai. Atsiųsime jums išankstinio mokėjimo sąskaitą pagal kurią galėsite padaryti bankinį pavedimą.

Susisiekti galite telefonu +370 700 88770 arba rašykite mums el. paštu imperija@imperija.lt ir mes Jums atsakysime per 1 darbo dieną. 

Užsakymas pradedamas vykdyti iškart po jo pateikimo, tačiau jei užsakymas dar neišsiųstas, jį galima atšaukti paskambinus mums telefonu +370 700 88770. Jei siunta jau perduota kurjeriams, užsakymo atšaukti nebus galima.

Remiantis Internetinės parduotuvės taisyklėmis, mes negalime keisti jau pateiktų užsakymų. Neapmokėjus, užsakymas bus anuliuotas.

Pristatymas

 • Internetu užsakytas ir apmokėtas prekes galite atsiimti mūsų parduotuvėse: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje.
 • Jūsų nurodytu adresu prekes pristatys „Venipak” kurjerių tarnyba.
 • Prekių pristatymas į „Venipak”/”LP Express” paštomatą ar atsiėmimo punktą.
 • Prekių pristatymas į „Omniva” paštomatą.

Jeigu užsakėte daugiau nei vieną prekę, užsakymas gali būti pristatytas skirtingomis siuntomis. Papildomas pristatymo mokestis dviguboms ar daugiau siuntų nėra taikomas.

Išsamiau apie tai skaitykite skiltyje Prekių pristatymas

Prekių pristatymo terminai yra nurodomi prie kiekvienos prekės aprašymo.

Mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad jūsų išsirinkta prekė būtų pristatyta kaip įmanoma greičiau, todėl pirkdami mūsų el. parduotuvėje prekes, kurių pristatymo terminas nurodytas 1-2 d. d., 99% atvejų šias prekes gausite per 1-2 darbo dienas. 

Pasirinkus prekių atsiėmimą vienoje mūsų parduotuvių, pristatymo terminas gali prailgėti papildomai iki dviejų darbo dienų.

Išsamiau apie tai skaitykite skiltyje Prekių pristatymas

Užsakytas prekes (išskyrus didelių gabaritų ar didelio svorio) NEMOKAMAI galite atsiimti jūsų pasirinktoje parduotuvėje tik iš anksto už jas apmokėjus. Prekes išsiųsime po apmokėjimo gavimo.

Išsamiau apie tai skaitykite skiltyje Prekių pristatymas

Didelių matmenų ar didelio svorio prekes pristatys DPD kurjeris (nepriklausomai, jei pirkėjas buvo pasirinkęs prekių pristatymą Venipak kurjeriu) pagal tuo metu galiojančias pristatymo kainas.

Išsamiau apie tai skaitykite skiltyje Prekių pristatymas

Iki 31 kg sveriančios siuntos užnešimo paslauga įeina į pristatymo kainą, kurjeris siuntą užneš iki jūsų durų.

Didelių matmenų ar didesnio nei 31 kg svorio (stambiagabaritės) prekės pristatymo kaina priklauso nuo užsakytos prekės svorio.

 

Išsamiau apie tai skaitykite skiltyje Prekių pristatymas

Prekių ir pinigų grąžinimas

Norėdami grąžinti prekę, užpildykite šią Prekių grąžinimo formą (duomenų pildymui naudokite informaciją, kurią suvedėte grąžinamos prekės pirkimo metu).

Išsamiau apie tai skaitykite skiltyje Prekių grąžinimas

 

Grąžinimo formos pildymo metu galėsite pasirinkti jums patogiausią prekių grąžinimo būdą:

 • Grąžinimas mūsų parduotuvėje.
 • Grąžinimas naudojantis kurjerių tarnyba.
 • Grąžinimas naudojantis „Omniva” paštomatu.

Išsamiau apie tai skaitykite skiltyje Prekių grąžinimas

Brokuotos prekės grąžinimas nemokamas. Prekę galite grąžinti Jums patogiu būdu:

 • Grąžinimas mūsų parduotuvėje.
 • Grąžinimas naudojantis kurjerių tarnyba.
 • Grąžinimas naudojantis „Omniva” paštomatu.

Išsamiau apie tai skaitykite skiltyje Prekių grąžinimas

Gavus grąžinamą prekę ir įvertinus jos kokybę, pinigus pervesime į jūsų nurodytą sąskaitą kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo raštiško pranešimo apie pirkimo - pardavimo sutarties atsisakymą gavimo.

Visoms mūsų parduodamoms prekėms yra suteikiama garantija. Gamintojo suteikiamas garantinis laikotarpis nurodomas prekės aprašyme, o jeigu jo nėra, prekei galioja 24 mėn. garantija pagal įstatymą. Juridiniams asmenims taikomas 12 mėn. garantinis laikotarpis. Prekėms, parduodamoms su žymėjimu “OUTLET”, suteikiama 12 mėn. garantija. 

IMPERIJA klubas

IMPERIJA klubas - lojalumo programa skirta pirkėjams, apsiperkantiems internetinėje parduotuvėje https://www.imperija.lt/

 • Specialios kainos prekėms;
 • Pranešimai apie prekių naujienas ir vykdomas akcijas;
 • 30 dienų prekių grąžinimo garantija.

IMPERIJA klubo nariu tapti paprasta, tai nieko nekainuoja. Pirkimo metu tereikia užsiregistruoti, o po registracijos gausite visas klubo nario privilegijas.

ESTO lizingas

ESTO yra finansinių paslaugų teikėja, kuri buvo įsteigta 2016. Įmonę įkūrėme atsiradus rinkos poreikiui naujiems atsiskaitymo sprendimams, tinkantiems tiek pirkėjui, tiek ir pardavėjui. Šiandien ESTO gali pasiūlyti platų atsiskaitymo būdų asortimentą visame Pabaltijo regione ir jungia daugiau nei 2000 pardavėjų ir virš 200000 klientų. Daugiau informacijos: esto.eu/lt. Jeigu turite daugiau klausimų, prašome susisiekti su ESTO UAB atstovu info@estopay.lt arba gyvo pokalbio metu esto.eu/lt svetainėje. Daugiau informacijos galite rasti - esto.eu/lt

 

Pasirinkus ESTO lizingą, galite pasinaudoti šiais privalumais:

 • Itin greitas, patogus ir saugus procesas, trunkantis apie 1-2 min.;
 • Atsakymą dėl finansavimo suteikimo matysite iš karto;
 • Galėsite išsirinkti sau palankiausią sutarties terminą ar įmokos dydį;
 • Pirkimo išsimokėtinai sutartį pasirašysite elektroniniu būdu – patogu, greita ir saugu.

Jums reikės tik patvirtinti savo užsakymą elektroninėje parduotuvėje, pasirinkti ESTO lizingas kaip atsiskaitymą, susipažinti su asmeninėmis paslaugos sąlygomis ir, skaitmeniniu būdu, pasirašyti pirkimo išsimokėtinai sutartį.

Pirkimo išsimokėtinai sąlygos:

 • Finansuosime pirkinio kainą iki 10 000 €;
 • Išsimokėjimo terminai iki 60 mėn.;
 • Sutartis gali sudaryti ne jaunesni kaip 19 metų asmenys.
 • Patogi ESTO savitarnos aplinka leis matyti pasirašytas sutartis ir patogiai valdyti jų apmokėjimus.

Esto mokėkite vėliau – tai naujas ir inovatyvus atsiskaitymo būdas! Patvirtinkite savo užsakymą su Esto Pay Later vos keliais mygtukų paspaudimais - tai leis Jums gauti užsakymą dabar, o sumokėti vėliau. Jokių papildomų mokesčių, sumokant per pirmas 30 dienų*. Šį mokėjimo būdą siūlo ir administruoja ESTO UAB.

Su ESTO 3 galite apmokėti be pabrangimo, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn., jeigu laikysitės sutartyje nurodytų sąlygų!

Į pirkinių krepšelį įdėkite norimas prekes, patvirtinkite savo užsakymą, pasirinkite mokėjimo būdą ESTO 3 ir pasirašykite sutartį skaitmeniniu būdu.

 • Jeigu už savo pirkinius atsiskaitysite nevėluojant per tris mėnesius, Jūsų pirkimo išsimokėtinai sutartis bus laikoma įvykdyta.*
 • Mėnesinę įmoką sudarys trečdalis pirkinių krepšelio sumos.*
 • Pirkti su ESTO 3 gali visi 19–70 metų amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiai.

ESTO 3 ir Esto mokėkite vėliau paslaugas siūlo bendrovė ESTO UAB. Pirkimas išsimokėtinai yra atsakingas ir su prievolėmis susijęs finansinis sprendimas, todėl prieš pirkdami rekomenduojame įsivertinti savo galimybes laiku sumokėti įmokas ir, jeigu reikia, pasikonsultuoti su ESTO UAB specialistais.

*ESTO 3 ir/arba Esto mokėkite vėliau mokėjimų grafiko nesilaikymo finansinės pasekmės: Jeigu jums nepavyktų laiku sumokėti ESTO 3 ar Esto mokėkite vėliau įmokos, sutarties grafikas bus konvertuotas į ilgesnio termino grafiką, ESTO lizingo sutarties pagrindu; tokiu atveju bus priskaičiuoti papildomi mokesčiai pagal ESTO lizingo sutarties sąlygas. 

Standartinių sąlygų pavyzdys, jeigu laiku neapmokamos ESTO 3 įmokos skolinantis 430 eurų, vartojimo kredito sutartį sudarant 36 mėnesių, metinė palūkanų norma – 14,9 proc., mėnesio įmoka – 20,18 eurai, sandorio sudarymo mokestis – 0 eurų, mėnesinis administravimo mokestis – 2,90 eurų, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 45,32 proc., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 726,48 eurų. Sąlygos gali kisti remiantis gautais kreditingumo vertinimo rezultatais.