Turite klausimų? +370 700 88770

Malūnėliai, grūstuvės, prieskonių ir aliejaus indai

85 prekių

Tinkamai parinkti ir tarpusavyje idealiai derantys prieskoniai – pagrindinė bet kurio maisto patiekalo vertybė. Tačiau, norint visada po ranka turėti mėgstamiausius prieskonius ar aliejų, reikia pasirūpinti funkcionaliais jų laikymo indais.

85 prekių
Prieskonių laikymo indai, padedantys puoselėti tvarką virtuvėje

Įprastas, parduotuvėje įsigytas butelis aliejui neatrodo itin estetiškai, o popierinėse pakuotėse esantys prieskoniai tikrai nepadeda įgyvendinti tvarkingos virtuvės idėjos. Prieskonių malūnėliai, grūstuvės, indai aliejui laikyti ir kiti virtuvės aksesuarai, kuriuos rasite mūsų parduotuvėje, ne tik patikimai atlieka prieskonių ar aliejaus laikymo paskirtį, bet ir džiugina nepriekaištingomis estetinėmis savybėmis. Iki smulkmenų apgalvoto dizaino, patogiai naudojami prieskonių laikymo indai įkvepia naujiems kulinariniams iššūkiams ir akimirksniu tampa dėmesį traukiančiu virtuvės akcentu. Maloniai kviečiame užsukti ir savo virtuvės erdves papildyti išskirtinius estetinius bruožus turinčiais prieskonių laikymo indais. 

 

Virtuvės aksesuarai, skirti populiariausiems prieskoniams

Žiupsnelis druskos ir pipirų – ingredientai, kurie patobulina beveik kiekvieną patiekalą. Todėl visiems žmonėms, kurie nori mėgautis tobulomis populiariųjų prieskonių proporcijomis, vertėtų apsvarstyti prieskonių malūnėlių įsigijimo galimybę. Šiuolaikiško dizaino druskos ir pipirų malūnėliai, kuriuos rasite Imperija.lt parduotuvėje, pasižymi nepriekaištingu malimo mechanizmu ir puikiomis estetinėmis savybėmis. O svarbiausia – funkcionalūs druskos ir pipirų malūnėliai visada užtikrina tikslų ir paprastą prieskonių normavimą.

 

Įstabaus dizaino indai aliejui ir actui laikyti

 Puikiai suprantame, kad šiais laikais visi žmonės nori turėti ne tik funkcionalią, bet ir stilingą virtuvę. Todėl savo klientams visada stengiamės pateikti visapusiškai nepriekaištingus virtuvės įrankių ir aksesuarų pasiūlymus. Iš nerūdijančio plieno ir stiklo pagaminti aliejaus bei acto dozatoriai, kuriuos rasite mūsų asortimente, puikiai dera tiek prie itin modernaus, tiek prie klasikinio ar kitokio stiliaus virtuvės interjero. O stikliniai purškiami dozatoriai užtikrina patogų aliejaus arba acto naudojimą ir tolygų purškimą. Funkcionalūs ir stilingi prieskonių laikymo indai suteikia lengvesnės ir malonesnės maisto ruošos privilegijas. Taip pat šie indai tikrai pasitarnauja švaresnės ir tvarkingesnės virtuvės labui. O ko gi daugiau reikia sumaniam virtuvės šeimininkui?