Turite klausimų? +370 700 88770

Lyginimo lentos, stalai

6 prekės

Kaip išsirinkti lyginimo lentą, kuri leistų mėgautis maksimaliai komfortabiliais lyginimo procesais? Klausimas, kuris neduoda ramybės net sumaniausioms, visus buities darbus tobulai atliekančioms namų šeimininkėms. Mūsų asortimente puikuojasi Italijoje pagamintos lyginimo lentos, atitinkančios pačius aukščiausius kokybės reikalavimus.

6 prekės
Lyginimo lentos, užtikrinančios geriausią lyginimo patirtį

Kiekvienas lyginimo stalas, kurį rasite mūsų parduotuvėje, pasižymi nepriekaištingu stabilumu, puikia estetika ir beribiu funkcionalumu. O juk tokiomis savybėmis ir turėtų pasižymėti komfortabilų lyginimo procesą užtikrinantis gaminys.

 

Visoms lyginimo užduotims pritaikytos lyginimo lentos

Imperija.lt parduotuvėje galima rasti kompaktiškas, patogiai sulankstomas lyginimo lentas, kurios turi ypač svarbią savybę – didelę lyginimo plokštumą. Didelė plokštuma suteikia galimybę be didelių pastangų nepriekaištingai išlyginti net itin didelius skalbinius ir išvengti net smulkiausių raukšlių. Iš tuopos medienos pagaminta plokštuma yra su ventiliacinėmis angomis, kurios užtikrina, kad lyginimo metu nesusidarytų kondensatas. O ant lyginimo plokštumos uždėtas specialus metalizuotas paviršius atspindi šilumą, todėl lyginimas tampa dar efektyvesnis ir spartesnis.

 

Iki smulkmenų apgalvota lyginimo lentų konstrukcija 

Nors didelė lyginimo plokštuma tikrai yra svarus privalumas, tačiau tai – toli gražu ne viskas, ką gali pasiūlyti mūsų asortimentą puošiantys, itališki lyginimo stalai. Iki smulkmenų apgalvota lyginimo lentos konstrukcija – dar vienas, šių inovatyvių lyginimo įrenginių, teigiamas bruožas. Lengvas išlankstymas ir sulankstymas, papildomos lentynėlės, karščiui atsparūs guminiai kilimėliai – smulkūs, tačiau labai svarbūs akcentai, kurie užtikrina ne tik patogią, bet ir saugią lyginimo patirtį.