Turite klausimų? +370 700 88770

Skrudintuvai

43 prekių

Skrudintuvas – virtuvės prietaisas, atsakingas už gardžius pusryčius. Gardūs sumuštiniai – savotiška klasika tapęs pusryčių patiekalas, kurio kokybę reikšmingai pagerina skrudintuvas.

43 prekių

Šviežiai skrudinta, maloniai traškanti duonelė iš pačio ryto apdovanoja gurmaniška skonių patirtimi, sukuria pakilią nuotaiką ir suteikia energijos visai dienai. Tad kokybiškas skrudintuvas tosteris – būtinybė, kuri tiesiog privalo atsidurti kiekvieno žmogaus, vertinančio skonių įvairovę, virtuvėje. 

 

Novatoriškos savybės, lydinčios šiuolaikinį skrudintuvą 

Nors sumuštinių skrudintuvai atlieka labai aiškią, duonos skrudinimo funkciją, tačiau tai tikrai nereiškia, jog visi šio tipo virtuvės prietaisai yra vienodi. Dauguma žmonių, nusprendę įsigyti skrudintuvą, atkreipia dėmesį tik į šio įrenginio galingumo parametrus bei skrudintuvo talpą, kuri nurodo vienu metu skrudinamų riekučių kiekį. Tačiau tikrai reikėtų paminėti, jog šiuolaikiniai skrudintuvai gali pasigirti pakankamai plačia papildomų funkcijų gausa, kurią Imperija.lt stengiasi pasiūlyti ir savo klientams. Mūsų asortimentą puošia tik patys geriausi skrudintuvai, atliekantys gerokai daugiau nei standartinę duonos skrudinimo funkciją. Skrudinimo intensyvumo reguliavimas, atitirpinimo bei pašildymo funkcijos, papildomas padėkliukas, skirtas patogiam trupinių pašalinimui ar specialios grotelės atliekančios bandelės ar skrebučio šilumos palaikymo funkciją – privalumai, kuriuos gali pasiūlyti šiuolaikines gamybos technologijas atspindintis Imperija.lt skrudintuvų asortimentas. 

 

Skrudintuvo dizainas – ne mažiau svarbus kriterijus 

Patogūs, praktiški, spalvingi ir labai žaismingi – epitetai, kuriais galėtume apibūdinti Imperija.lt skrudintuvų asortimentą. Mūsų parduotuvėje rasite itin plačia spalvų gama galintį pasigirti italų prekinio ženklo SMEG skrudintuvų pasirinkimą, kuris primins laikmetį, kuomet karaliavo retro stilius. SMEG skrudintuvai sužavės ne tik akį traukiančiomis spalvomis, bet ir itin originalaus dizaino akcentais. Šis italų gamintojas garsėja savo dėmesingumu detalėms, tad kiekvienas skrudintuvo mygtukas ar svirtelė ne tik atliks savo funkciją, bet ir sužavės estetiniu unikalumu.  Tad apsilankykite mūsų parduotuvėje ir susipažinkite su funkcionaliu ir išskirtinai stilingu bei daugeliui puikiai pažįstamų prekinių ženklų skrudintuvų asortimentu!