Turite klausimų? +370 700 88770

Puodai, troškintuvai

149 prekių

Indukciniai puodai, ketaus ir keramikiniai troškintuvai, greitpuodžiai bei kiti puodai, kuriuos rasite mūsų asortimente, atspindi šiuolaikines virtuvės indų gamybos technologijas ir padeda įgyvendinti pačias drąsiausias kulinarines improvizacijas tiek tikriems virtuvės šefams, tiek kulinarinio pasaulio naujokams.

149 prekių
Puodai, formuojantys šiuolaikišką požiūrį į maisto gamybą

Kokybiški ir funkcionalūs virtuvės indai visada įkvepia naujiems kulinariniams iššūkiams. Į pagalbą pasitelkiant moderniomis funkcijomis praturtintus puodus, akimirksniu kiekvieną maisto ruošos procesą paversite ne monotonišku darbu, o tikru kūrybiniu malonumu, kurį norėsis pakartoti vėl ir vėl.

 

Puodų asortimentas, suteikiantis neribotas pasirinkimo galimybes

Šiuolaikinis puodų asortimentas išties maloniai stebina savo gausa, tad kiekvienas žmogus tikrai gali išsirinkti puodą, maksimaliai pateisinantį jo lūkesčius ir poreikius. Skirtingi puodai yra pagaminti iš kardinaliai skirtingų medžiagų. Taip pat jie pasižymi skirtingos talpos bei papildomų funkcijų ypatybėmis. Savaime suprantama, visos šios savybės tiesiogiai atsispindi ir galutinėje šio virtuvės indo kainoje. Savo klientams stengiamės pasiūlyti įvairialypį puodų pasirinkimą, atstovaujantį pasaulinį pripažinimą pelniusiems prekiniams ženklams. Precizišką kokybę demonstruojantys Woll puodai, įvairių patiekalų troškinimo procesams idealiai pritaikyti ketaus puodai, unikalaus dizaino italų prekinio ženklo SMEG puodai su nesvylančia danga – skirtingos puodų variacijos, kurios neabejotinai suteikia neribotas maisto ruošos galimybes ir pateisina pačius reikliausius įnorius.

 

Puodai, inspiruojantys sveikam gyvenimo būdui 

Garų puodai ir troškintuvai – neįkainojamas pagalbininkas įgyvendinant pačias įvairiausias maisto patiekalų ruošimo idėjas. Mūsų asortimente rasite šiuolaikinėmis gamybos technologijomis pagrįstą troškintuvų ir garų puodų asortimentą, kuris padės kasdien mėgautis ne tik gardžiais, bet ir dailiai figūrai palankiais, neriebaus maisto patiekalais. Savo klientams galime pasiūlyti labai gausų, išskirtiniu funkcionalumu garsėjantį WOLL prekinio ženklo, įvairių talpų troškintuvų pasirinkimą. WOLL ketaus troškintuvai idealiai išlaiko šilumą ir yra pritaikyti ne tik įvairių tipų viryklėms, bet ir orkaitėms. Šie troškintuvai neabejotinai atspindi moderniausio ir funkcionaliausio virtuvės indo idėją. Taip pat jie yra padengti inovatyvia, nesvylančia, nesibraižančia ir kenksmingų medžiagų neturinčia danga. Verta paminėti, jog šiuolaikiški troškintuvai idealiai atlieka anaiptol ne tik troškinimo funkciją. Troškintuvai su nesvylančia danga preciziškai atlieka ir maisto apkepimo procesus. Tad jei ieškote inspiracijos sveikam gyvenimo būdui – funkcionalus troškintuvas tikrai yra tai, ko Jums reikia.