Turite klausimų? +370 700 88770

Makaronų mašinėlės ir jų priedai, įrankiai miltinių gaminių ruošimui

35 prekių

Makaronais pagardinti patiekalai nesudėtingai randa kelią net ir į labai išrankų skonį turinčio žmogaus širdį. O naminiams koldūnams ar kitiems miltiniams patiekalams negali atsispirti nei suaugę, nei juolab vaikai. 

35 prekių
Specialią funkciją atliekantys virtuvės įrankiai

Norint pasigaminti burnoje tirpstantį miltinį patiekalą, gurmaniškus makaronus ar tobulos formos koldūnus, be jokios abejonės reikia turėti specialius virtuvės įrankius. Mūsų asortimente galima rasti labai gausų virtuvės įrankių, pritaikytų konkretiems maisto gaminimo ritualams, arsenalą. Taigi, jeigu dievinate miltinius patiekalus ir ieškote specifinių virtuvės įrankių – tikrai turėsite iš ko pasirinkti.

 

Virtuvės reikmenys, kurie net ir sunkius darbus atlieka labai lengvai

Nors šiais laikais tiek maisto parduotuvių lentynose, tiek įvairiuose restoranuose galima rasti itin platų makaronų, picų ir koldūnų pasirinkimą, tačiau jų skonis tikrai neprilygsta namuose pagamintų patiekalų skoniui. Todėl savo klientams stengiamės pasiūlyti specifines funkcijas atliekančius virtuvės įrankius, kurie leidžia greitai ir paprastai paruošti picos pagrindą, makaronus ar suformuoti nepriekaištingą koldūnų formą. Vienas iš pavyzdžių – daugiafunkcė mašinėlė makaronams gaminti, kuri padeda paruošti net trijų skirtingų rūšių makaronus. Koldūnų gamybos procese tikrai pravers koldūnų gaminimo aparatas arba rankinis koldūnų presas. O itin praktiška koldūnų gaminimo forma pasirūpins nepriekaištinga naminių koldūnų estetika. 

 

Įrankiai, kurie padeda tinkamai paruošti ir patiekti picą

Pica – tai dar vienas patiekalas, kuriam dauguma žmonių tikrai jaučia silpnybę. Norint tinkamai iškepti ir gražiai patiekti ką tik iš orkaitės ištrauktą picą, taip pat reikia turėti specialius virtuvės įrankius. Picos peilis, iš specialių medžiagų pagamintas picos akmuo, ratukai picai pjaustyti – konkrečią funkciją atliekantys virtuvės įrankiai, kurie turėtų būti aktualūs kiekvienam žmogui, dažnai užsiimančiam picos gamybos procesais. Mūsų parduotuvėje rasite visas reikalingiausias priemones tiek picai, tiek makaronams bei kitiems gardiems patiekalams gaminti ir dar daugiau.