Turite klausimų? +370 700 88770

LifetimeBRANDS

142 prekių

„Lifetime Brands“ – visame pasaulyje pirmaujantis virtuvės reikmenų tiekėjas, kuris siūlo modernius, praktiškus bei racionalia kaina paremtus virtuvės ir stalo įrankius, indus ir įvairius aksesuarus. Didžiojoje Britanijoje įkurta įmonė aktyviai bendradarbiauja su restoranų bei viešbučių sektoriaus atstovais iš viso pasaulio.

142 prekių
„Lifetime Brands“ – virtuvės reikmenų tiekėjas, kuriuo pasitiki visas pasaulis

Laikui nepavaldus dizainas, kokybiškos medžiagos, novatoriškos gamybos technologijos ir maksimalus funkcionalumas – savybės, kuriomis gali pasigirti be išimties visi „Lifetime Brands“ prekiniam ženklui atstovaujantys gaminiai. Aukščiausius kokybės standartus atitinkanti „Lifetime Brands“ produkcija taip pat yra pagrįsta racionalia kaina. Todėl šiam prekiniam ženklui atstovaujančius virtuvės ir stalo reikmenis mielai renkasi ne tik mažmeninės rinkos dalyviai, bet ir milžiniški viešbučiai bei žymiausi pasaulio restoranai.

 

Penkioms žvaigždutėms prilygstanti naudojimo patirtis

Kurdami gaminius, „Lifetime Brands“ prekinio ženklo atstovai visada atsižvelgia į galutinio vartotojo poreikius. Didžiojoje Britanijoje įkurta įmonė siekia, kad visi, galutinį vartotoją pasiekiantys virtuvės indai, įrankiai ir stalo aksesuarai, dovanotų penkioms žvaigždutėms prilygstančią naudojimo patirtį. Išskirtinis dėmesys skiriamas ne tik kokybiškoms medžiagoms ar gaminių funkcionalumui, bet ir jų praktiškumui bei estetikai. Dėl šios priežasties didžiąją daugumą šiuo prekiniu ženklu pažymėtų gaminių galima puikiai priderinti prie kardinaliai skirtingų interjero sprendimų. Be to, ,,Lifetime Brands“ gaminiai nepraranda savo pirminių savybių metų metus.

 

Asortimentas, pritaikytas visiems poreikiams

Didžiojoje Britanijoje įkurta įmonė aktyviai bendradarbiauja su restoranų bei viešbučių sektoriaus atstovais iš viso pasaulio. Todėl ši įmonė tikrai gali pasigirti labai dideliais gamybos mastais bei sparčia plėtra. Nuolatinis domėjimasis šios industrijos naujovėmis, inovacijų diegimas ir ilgametė patirtis – pagrindiniai „Lifetime Brands“ prekinio ženklo privalumai, kurie padeda sukurti funkcionalius bei kokybiškus virtuvės bei stalo reikmenis bei pasiūlyti visiems prieinamą galutinę gaminių kainą.