Turite klausimų? +370 700 88770

Viryklės

18 prekių

Bet kuri dujinė, indukcinė ar elektrinė viryklė, kurią rasite mūsų asortimente, nesudėtingai pateisina tiek pradedančiojo, tik profesionalaus kulinaro poreikius ir leidžia mėgautis išmania bei komfortabilia maisto ruoša. 

18 prekių
Viryklės, su kuriomis ruošti maistą patogu ir malonu

Sunku būtų įsivaizduoti maisto ruošą be indukcinės, dujinės ar elektrinės viryklės. Todėl vieno ar kito tipo viryklę tikrai galima rasti kiekvienoje virtuvėje. Nors beveik visos viryklės yra ilgaamžiai virtuvės prietaisai, kurie ištikimai tarnauja dešimtmečius, tačiau, siekiant sumanesnio ir efektyvesnio darbo virtuvėje, senos kartos viryklę tikrai verta pakeisti šiuolaikiškesne, daugiau galimybių suteikiančia viryklės versija.

 

Viryklės, išlaisvinančios kulinarinę fantaziją

Savo klientams stengiamės pasiūlyti aukščiausiais kokybės standartais pagrįstą buitinės technikos asortimentą, kuriame galima rasti ir įvairių tipų bei komplektacijos virykles. Mūsų parduotuvėje puikuojasi italų prekinio ženklo SMEG viryklių linija, kurią jau spėjo pamilti viso pasaulio vartotojai. Kiekviena SMEG prekės ženklu pažymėta indukcinė arba dujinė viryklė su elektrine orkaite užtikrina geriausią maisto gaminimo patirtį ir siūlo vertingas funkcijas, kurios palengvina ir patobulina kiekvieną kulinarinį procesą. Jeigu standartinės komplektacijos dujinė ar indukcinė viryklė nepateisina skirtingų šeimos narių įnorių, siūlome išbandyti ypatingai funkcionalias orkaites su 7 kaitvietėmis ir 3 elektrinėmis orkaitėmis. Net neabejojame, kad įsigijus tokią galingą buitinę techniką, virtuvėje niekada nestigs gardžių kvapų ir įvairiausių patiekalų. 

 

Estetiška išvaizda žavinčios viryklės

Viryklė – neatsiejama virtuvės dalis, todėl labai svarbu, kad ji būtų ne tik funkcionali, bet ir estetiškos išvaizdos. Savo klientams suteikiame unikalią galimybę išbandyti SMEG italų gamintojo dujines, indukcines ir kitų tipų virykles, kurios ne tik puikiai atlieka savo paskirtį, bet ir džiugina nepriekaištingu stiliumi. Kiekviena dujinė viryklė, kurią siūlome savo parduotuvės lankytojams, išsiskiria unikaliomis dizaino savybėmis, kurios nelieka nepastebėtos. Siūlome ir plačią spalvų įvairovę, tam, kad pasirinkta viryklė idealiai prisiderintų prie jau priimtų dizaino sprendimų virtuvėje.