Turite klausimų? +370 700 88770

Tarkos, pjaustyklės, smulkintuvai ir virtuvinės žirklės

93 prekių

Daugiafunkcinės pjaustyklės – tikras šių laikų stebuklas, kuris gerokai padidina darbo virtuvėje našumą. Elektrinės daržovių pjaustyklės suteikia galimybę itin operatyviai ir lengvai supjaustyti net ir didelį kiekį, pačių įvairiausių daržovių.

93 prekių
Dideles galimybes demonstruojančios pjaustyklės ir smulkintuvai

Pjaustymo įrankiai su įvairiais antgaliais nepriekaištingai atlieka ne tik pjaustymo, bet ir tarkavimo funkciją. Tarkos daržovėms, pjaustyklės ir maisto smulkintuvai, kuriuos galima rasti Imperija.lt parduotuvėje, atstovauja tikriems virtuvės įrankių gamybos lyderiams. Todėl visai nesvarbu, kokį virtuvės pagalbininką išsirinksite – jis tikrai savo paskirtį atliks su kaupu.

 

Daržovių pjaustyklės – tikras išsigelbėjimas virtuvėje

Kasdienis daržovių pjaustymas – daug laiko ir kantrybės reikalaujantis procesas, kuris tikrai niekam nekelia didelio susižavėjimo. Kad ir kaip būtų gaila, tačiau, norint pagaminti skanius patiekalus su įvairiomis daržovėmis, šis procesas yra neišvengiama būtinybė. Daržovių pjaustyklės – tikras išsigelbėjimas visoms namų šeimininkėms, kurios savo šeimos narius nori lepinti gardžiais ir sveikais patiekalais. Mūsų parduotuvėje galima rasti gausų pjaustyklių asortimentą, pritaikytą pačioms įvairiausioms pjaustymo situacijoms. Kompaktiškos pjaustyklės su keičiamais antgaliais, spiralinės pjaustyklės, pjaustyklės su surinkimo dangteliais – tik maža dalis skirtingų pasiūlymų, kuriais džiuginame savo klientus.

 

Įvairiems kulinariniams procesams pritaikyti virtuvės įrankiai

Kulinarams, kurie dažnai susiduria su daržovių tarkavimo rūpesčiu, galime pasiūlyti šiuolaikinėmis gamybos technologijomis pagrįstas trintuves. Dvipusį peiliuką turinčios stačiakampės tarkos su patogia rankena suteikia galimybę greitai ir labai patogiai tarkuoti daržoves abejomis kryptimis. O du skirtingus paviršius turinčios trintuvės tinka ne tik daržovėms tarkuoti, bet ir parmezano sūriui arba šokoladui smulkinti. Pjaustyklių ir trintuvių asortimento gretas papildo ir funkcionalios virtuvinės žirklės. Iš kokybiškų medžiagų pagamintos ir aštrius ašmenis turinčios virtuvinės žirklės – itin naudingas virtuvės įrankis, kuris be jokio vargo idealiai susmulkina prieskoninius augalus ar paukštieną. Klientams, kurie mėgsta gardžiuotis šaltais, gaivinančiais kokteiliais, galime pasiūlyti kompaktiškus, tačiau didelę angą turinčius ledo smulkintuvus. Ledo smulkintuvas – nepamainomas pagalbininkas karštomis vasaros dienomis, kuris operatyviai smulkina ne tik ledą, bet ir šaldytus vaisius. 

Novatoriški, daugybę įvairių funkcijų atliekantys virtuvės įrankiai gerokai paspartina visus maisto ir gėrimų ruošos procesus. O tai – geriausia motyvacija kiekvienam virtuvės šeimininkui.