Turite klausimų? +370 700 88770

Sulčiaspaudės, spaustuvai, trintuvės

19 prekių

Riešutų gliaudikliai, efektyviai česnaką spaudžiantys rankiniai spaustuvai ir mechaninės sulčiaspaudės, kurias rasite mūsų asortimente, leidžia greitai ir patogiai atlikti tokius darbus, kokie įprastai reikalauja labai daug pastangų.

19 prekių
Virtuvės reikmenys, kurie palengvina darbą virtuvėje

Tvarkingai ir greitai česnaką spaudžiantys plieniniai spaustuvai, itin patogų sulčių spaudimą užtikrinančios rankinės sulčiaspaudės ir dar daug funkcionalių virtuvės reikmenų idėjų laukia Imperija.lt parduotuvėje. Kviečiame užsukti ir išsirinkti tai, ko trūksta Jūsų virtuvei.

 

Kompaktiška sulčiaspaudė – viskas, ko reikia gardžiausioms sultims

Tikrai būtų sunku rasti žmogų, kuris nemėgsta šviežiai spaustų sulčių. Rankinės sulčiaspaudės – racionaliausias ir finansiškai palankiausias sprendimas visiems, kurie nori nevaržomai mėgautis vitaminais praturtintų sulčių degustavimu. Citrusinių vaisių sulčiaspaudės, kurias rasite mūsų parduotuvėje, pasižymi kompaktišku dydžiu, nereikalauja ypatingos priežiūros ir puikiai spaudžia žaliųjų, geltonųjų citrinų ir apelsinų sultis. Todėl toks prietaisas neabejotinai ras savo vietą kiekvienoje virtuvėje.  

 

Rečiau naudojami, tačiau reikalingi virtuvės įrankiai

Virtuvė yra kūrybinė namų erdvė, kurioje nuolat įgyvendinami įvairūs kulinariniai eksperimentai. Tačiau tikrai pasitaiko atvejų, kai viena ar kita įspūdinga kulinarinė idėja taip ir netampa realybe. O tai nutinka dėl labai paprastos priežasties – tinkamų virtuvės įrankių stokos. Todėl savo virtuvės įrankių kompoziciją reikėtų papildyti ne tik pagrindiniais, bet ir ypatingą paskirtį atliekančiais virtuvės reikmenimis. Vienas tokių – kokybiškas česnakų spaustuvas. Šis darbo įrankis reikšmingai palengvina pačių įvairiausių patiekalų ruošą. Tačiau česnakų spaustuvą galima rasti toli gražu ne kiekvienoje virtuvėje. Spaustuvai ir trintuvės internetu, kurias rasite mūsų internetinėje parduotuvėje, džiugina aukšta kokybe ir palankia kaina. Todėl priežasčių, kodėl reikėtų atsisakyti funkcionalaus darbo įrankio virtuvėje – tiesiog nėra.