Turite klausimų? +370 700 88770

Valymo įrankiai, šluostės

52 prekių

Savo klientams galime pasiūlyti gausų šluosčių, plovimo šepečių, grindų plovimo šluotų ir kitų valymo įrankių asortimentą, kuris suteikia galimybę mėgautis neblėstančia švara ir tvarka kiekviename namų kampelyje.

52 prekių
Švarą puoselėjantys ir laiką taupantys valymo įrankiai

Langų ir grindų valymas – daug kantrybės ir laiko reikalaujantis procesas. Tačiau galime pasidžiaugti, jog naudojant efektyvias šluostes ir šiuolaikiškus valymo įrankius, varginančius buities darbus galima atlikti gerokai greičiau ir paprasčiau.

 

Mikropluošto šluostės – tikras perversmas buityje

Mikropluošto šluostės, kurias rasite mūsų parduotuvėje, maloniai džiugina nepriekaištinga kokybe ir užtikrina itin greitai pasiekiamus švaros rezultatus. Savo klientams siūlome įvairių dangų sausam valymui skirtas  užmaunamas mikropluošto šluostes, kurios pasižymi antistatiniu poveikiu. Šios  užmaunamos valymo šluostės nereikalauja papildomų valymo priemonių ir puikiai surenka dulkes nuo visų lygių paviršių. Taip pat siūlome  standartinių mikropluošto šluosčių rinkinius, kurie pasižymi itin patraukliu kainos ir kokybės santykiu bei gerokai paspartina pačius įvairiausius valymo darbus.  Mūsų asortimente taip pat rasite ir didesnių išmatavimų, drėgmę sugeriančias  mikropluošto šluostes, kurios idealiai tinka voniai, virtuvei ar automobiliui valyti. 

 

Funkcionali šluota – kokybiškų buities darbų sėkmės paslaptis

Manevringi ir funkcionalūs grindų ir langų valymo įrankiai, kuriuos rasite mūsų parduotuvėje, neabejotinai padeda gerokai greičiau ir kokybiškiau atlikti alinančius grindų arba langų valymo darbus. STEUBER grindų plovimo šluota tinka ne tik šlapiam ar sausam grindų valymui, bet ir džiovinimui bei poliravimui. Visiems, kurie namuose norėtų turėti maksimaliai manevringą ir efektyvų valymo įrankį, tikrai vertėtų atkreipti dėmesį į STEUBER šluotą su teleskopiniu kotu. Pagrindinis šios šluotos privalumas – kruopščiai išlenkti, labai tvirti plastikiniai šeriai, kurie užtikrina maksimalų valymo efektyvumą. Tikriems švaros pedantams, kuriems yra gyvybiškai svarbus tobulas švaros rezultatas, tikrai pravers ir STEUBER šluota, skirta valyti kampams. Ši šluota – neįkainojamas švaros kūrimo pagalbininkas, kuris nesudėtingai pasiekia net ir itin sunkiai prieinamus kampus. Šiais laikais alinantys ir daug laiko reikalaujantys buities darbai tikrai gali tapti smagia dienos pramoga. O funkcionalūs ir šiuolaikiški langų bei grindų valymo įrankiai – trumpiausias ir lengviausias kelias šio tikslo link.