Turite klausimų? +370 700 88770

ABSODRY

11 prekių

Drėgmės rinkikliai – efektyvi priemonė, kuri padeda sumažinti padidėjusį drėgmės lygį bet kurioje namų erdvėje. Švedų kompanija „Absodry“ gamina ir vartotojams siūlo efektyviai drėgmę surenkančius bei oro kokybę gerinančius drėgmės rinkiklius. Naujos kartos skandinaviško dizaino drėgmės surinktuvams nereikia jokios elektros energijos, o savo darbą jie atlieka be jokio garso.

11 prekių
„Absodry“ – unikalaus dizaino drėgmės rinkikliai

„Absordry“ prekiniu ženklu pažymėtos drėgmės surinkimo priemonės pasižymi kompaktišku dydžiu ir stilingu dizainu. Todėl kiekvienas „Absodry“ drėgmės rinkiklį pasirinkęs žmogus gali džiaugtis ne tik bet kurioje patalpoje tobulai subalansuotu drėgmės lygiu, bet ir moderniu namų aksesuaru.

 

„Absodry“ – drėgmės rinkiklis, turintis galybę privalumų

Drėgmės surinktuvas, kuris idealiai atlieka savo paskirtį ir nereikalauja jokios ypatingos priežiūros – vertybė, kurią gali pasiūlyti švedų kompanija „Absodry“. Naujos kartos drėgmės surinktuvams nereikia jokios elektros energijos, o savo darbą jie atlieka be jokio garso. Tyli drėgmės surinkimo priemonė savarankiškai absorbuoja ore esančią drėgmę ir paverčia ją vandeniu. Tokiu veikimo principu drėgmės surinktuvas efektyviai surenka ne tik vyraujančią drėgmę, bet ir blogus kvapus. „Absodry“ drėgmės surinktuvas yra pagrįstas pažangia gamybos technologija, kuri užtikrina, kad oras į surinktuvą patektų iš visų pusių. Rezultatas – visada malonus patalpos klimatas ir maksimali apsauga nuo pelėsio, blogos kvapo ir perteklinės drėgmės. 

 
„Absodry“ drėgmės surinktuvai – funkcionalus interjero akcentas

„Absodry“ drėgmės surinktuvų gamintojas didelį dėmesį skyrė ir estetinėms drėgmės surinkimo priemonės savybėms. Bet kuris „Absodry“ drėgmės surinktuvas demonstruoja skandinavišką minimalizmą ir maloniai stebina moderniomis formomis. Stilingo dizaino drėgmės surinktuvai puikiai įsilieja tiek į biuro interjerą, tiek į namų aplinką ir, be jokios abejonės, visada traukia aplinkinių dėmesį.