Turite klausimų? +370 700 88770

Koštuvai, sieteliai

44 prekių

Šiais laikais tikrai didelė dalis kavos gurmanų savo virtuvės erdves papildo išmaniais kavos aparatais, kurie labai greitai paruošia tobulo skonio karštą gėrimą. Tačiau tikrai yra ir tokių kavos mėgėjų, kurie pirmenybę visada teikia filtrinei kavai.

44 prekių
Karštų gėrimų ruošimo priedai, kurie visada praverčia

Filtriniu būdu pagaminta kava suteikia galimybę mėgautis ne tik tobulu kavos skoniu, bet ir maloniai svaiginančiu aromatu. Todėl mūsų parduotuvėje rasite gausų kavos filtravimo rinkinių, filtrų ir kitų kavos ruošimo priedų asortimentą. 

 

Kavos ruošimo priedai, pritaikyti filtrinės kavos mėgėjams

Ruošiant kavą filtriniu būdu, būtina pasirūpinti ir kokybiškais filtrais. Į kavavirę įstatytas kavos filtras užtikrina tolygią kavos ekstrakciją ir patikimai sulaiko įvairias priemaišas. Nors dauguma žmonių ilgą laiką naudojo vienkartinius, iš popieriaus pagamintus kavos filtrus, tačiau šiomis dienomis sparčiai populiarėja ir daugkartinio naudojimo filtrai. Iš nerūdijančio plieno ar kitos ilgaamžės medžiagos pagamintas daugkartinis kavos filtras puikiai atlieka kavos filtravimo funkciją labai daug kartų ir nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Mūsų asortimente – ne tik aukštos kokybės vienkartiniai ar daugkartiniai kavos filtrai, bet ir itin funkcionalūs filtrai, pritaikyti kavos puodeliui. Kavos filtras puodeliui – ideali išeitis visiems kavos gurmanams, kurie nori dažnai mėgautis lengvu ir itin operatyviu kavos ruošimo ritualu.

 

Arbatos sieteliai, be jokių sunkumų padėsiantys pagaminti arbatą

Klientams, kurie jaučia silpnybę karštiems gėrimams su įvairiomis arbatžolėmis, galime pasiūlyti itin funkcionalius ir praktiškus arbatos sietelius. Arbatos sieteliai, kuriuos rasite mūsų parduotuvėje, garantuoja maksimaliai komfortabilų ir tvarkingą arbatos ruošimo procesą. Arbatos sietelių asortimento gretas papildo ir įvairiems prieskoniams ar žolelėms pritaikyti prieskonių sieteliai bei daugiafunkciai koštuvai, kurie pastebimai patobulina įvairių patiekalų gaminimo patirtį.