Turite klausimų? +370 700 88770

SCHULTE-UFER

39 prekių

Vokiečių kompanija siūlo platų puodų, troškintuvų, keptuvių, virdulių ir kitų virtuvės indų asortimentą, džiuginantį praktiškumu ir puikiais ilgaamžiškumo rodikliais. „Schulte-Ufer“ prekinis ženklas specializuojasi ne tik virtuvės indų, bet ir įvairių valymo įrankių, šluosčių ir kitų virtuvėje naudojamų reikmenų gamyboje.

39 prekių
„Schulte-Ufer“ – virtuvės indai, kuriuos malonu naudoti

Kasdieniam naudojimui pritaikyti virtuvės indai ir prietaisai, pagrįsti tradicijomis bei aukščiausios klasės medžiagomis – tai, ką siūlo vokiečių prekinis ženklas „Schulte-Ufer“. Aukšta kokybė – toli gražu nėra vienintelis „Schulte-Ufer“ virtuvės indų pranašumas. Kiekvienas, šiuo prekės ženklu pažymėtas virtuvės indas, pasižymi itin harmoningu dizainu, kuris puikiai dera prie skirtingų interjero sprendimų. 

 

Ilgaamžiai virtuvės indai iš nerūdijančio plieno

Beveik visi „Schulte-Ufer“ puodai, keptuvės, virduliai ir kiti virtuvės indai yra gaminami iš nerūdijančio plieno. Pirmuosius nerūdijančio plieno indus vokiečių kompanija sukūrė daugiau nei prieš 135 metus. Todėl ši kompanija tikrai gali pasigirti ilgamete metalo apdirbimo patirtimi, kuri tiesiogiai atsispindi ir jų siūlomos produkcijos kokybėje.

 

Virtuvės indai, kurie keičia maisto gaminimo patirtį

Vokiečių kompanija „Schulte-Ufer“ siekia, kad pabodusi maisto gaminimo rutina taptų malonia gyvenimo akimirka. „Schulte-Ufer“ virtuvės indai turi naudingas funkcijas, kurios leidžia mėgautis komfortabilia ir ne tokia monotoniška maisto ruoša. Troškintuvai su grilio grotelėmis, virduliai su išimamu arbatžolių sieteliu, greitpuodžiai su karščiui atspariomis rankenomis – įvairiose kulinarinėse situacijose patarnaujantys „Schulte-Ufer“ virtuvės indai, kurie leidžia džiaugtis saugiomis ir moderniomis virtuvės erdvėmis.