Turite klausimų? +370 700 88770

Skalbyklės

10 prekių

Skalbimo mašina – bene svarbiausias, itin dažnai naudojamas buities prietaisas, kuris efektyviai pasirūpina nepriekaištinga skalbinių švara. Naujos kartos skalbyklėms galima patikėti ne tik drabužių skalbimo, bet ir džiovinimo, lyginimo ar net audinių atnaujinimo rūpesčius.

10 prekių
Skalbyklės, užtikrinančios geriausią skalbimo rezultatą

Itin funkcionalios skalbyklės-džiovyklės neabejotinai yra didelės vertybės buityje, kurios į savo rankas perima visapusišką, pačių įvairiausių audinių priežiūrą. Savo klientams siūlome išbandyti puikią reputaciją turinčių gamintojų skalbimo mašinas, kurios džiugina aukšta kokybe, kontrastingų programų gausa ir lūkesčius pranokstančiais ilgaamžiškumo rodikliais. 

 

Beribį funkcionalumą demonstruojančios skalbimo mašinos

Kiekviena skalbimo mašina pasižymi savitomis techninėmis savybėmis, kurios tiesiogiai lemia šio buities prietaiso funkcionalumą. Daug naudingų programų ir papildomų funkcijų turinti skalbyklė – nepamainomas pagalbininkas buityje, kuris ne tik efektyviai puoselėja įvairių audinių švarą, bet ir suteikia kitų aktualių privalumų. Novatoriškos skalbyklės su garų funkcija pastebimai sumažina drabužių susiglamžymą ir padeda ilgiau išsaugoti gerą audinio būklę, o skalbimo mašinos, turinčios pūkų šalinimo programą, be didelių pastangų nuo skalbinių pašalina plaukus ir pūkelius. Savaiminis skalbyklės valymas, lengvo lyginimo funkcija, naktinis plovimo režimas – dar kelios patrauklios savybės, kuriomis pasižymi šiuolaikinės, aukštos kokybės skalbyklės. Mūsų parduotuvėje galima rasti SMEG prekės ženklu pažymėtas skalbimo mašinas, kurios išsiskiria pažangių funkcijų ir programų gausa bei visada garantuoja geriausią skalbimo rezultatą.

 

Skalbyklės-džiovyklės – visiems, kurie vertina praktiškus sprendimus

Savo parduotuvės lankytojams, ieškantiems skalbimo mašinos, kuri ir skalbtų, ir džiovintų, tikrai rekomenduojame išbandyti SMEG skalbykles-džiovykles. Galime pasiūlyti ir įmontuojamus skalbimo mašinų-džiovyklių modelius. SMEG prekės ženklu pažymėtos įmontuojamos skalbyklės-džiovyklės – visiškai nepastebimas, tačiau itin našus įrenginys, kurį nesudėtingai galima integruoti bet kurioje namų erdvėje. Gausų programų arsenalą turinčios skalbyklės-džiovyklės nepriekaištingai puoselėja net ir ypač kaprizingų audinių, tokių kaip šilkas ar vilna, švarą. O išmaniosios funkcijos, kurias taip pat turi šie inovatyvūs įrenginiai, leidžia sutrumpinti pasirinktos programos trukmę arba nustatyti konkretų programos pabaigos laiką.