Turite klausimų? +370 700 88770

Virduliai

30 prekių

Virdulys – virtuvės prietaisas, be kurio tikrai būtų sudėtinga mėgautis gardžiai garuojančios kavos ar aromatingos arbatos puodeliu.

30 prekių
Novatoriško dizaino virduliai kiekvienam skoniui

Imperija.lt savo klientams gali pasiūlyti skirtingoms viryklėms pritaikytus, aukščiausiems kokybės standartams atstovaujančius virdulius, kurie ne tik idealiai atliks vandens užvirimo funkciją, bet ir neabejotinai taps solidžiu kiekvienos virtuvės interjero akcentu. Taip pat mūsų asortimente rasite gausų, žinomiausių gamintojų elektrinių virdulių pasirinkimą, kuris suteiks išskirtinai novatorišką šių virtuvės prietaisų naudojimo patirtį. 

 

Laikui nepavaldžios virdulių variacijos

Nors dauguma žmonių šiais laikais pirmenybę teikia elektriniams virduliams, visgi tikrai išlieka tokių, kurie mieliau renkasi savotiška klasika tapusius, viryklėms pritaikytus virdulius. Tokio tipo virduliai sukelia tam tikrus sentimentus ir spinduliuoja jaukumą, tad nors virdulių mados tendencijos nuolat kinta, šie virduliai visada išlieka paklausūs. Viryklėms pritaikyti stilingi virduliai, kuriuos rasite Imperija.lt parduotuvėje, akimirksniu taps ne tik solidžiu bei unikaliu bet kurios virtuvės akcentu, bet ir išskirtinai funkcionaliu virtuvės prietaisu.  Galime pasiūlyti itin talpius, šiuolaikiško dizaino juodos, sidabrinės ar raudonos spalvos vokiečių gamintojo KELA virdulius, kurie puikiai pasitarnaus gausių šeimų poreikiams. Savo klientams siūlome  ne tik nepriekaištingos kokybės, unikalias ir savitas skirtingų bei rinkoje žinomų gamintojų virdulių variacijas, bet ir dažnai atnaujiname viryklėms pritaikytų virdulių asortimentą. Tad apsilankę mūsų parduotuvėje tikrai turėsite galimybę kaskart susipažinti su šiuo metu vyraujančiomis virdulių mados tendencijomis.

 

Modernūs elektriniai virduliai taupantiems laiką

Elektriniai virduliai – racionalus sprendimas visiems, kurie itin taupo laiką, tačiau mėgsta palepinti save dažnais kavos ar arbatos gėrimo ritualais. Mūsų asortimente rasite puikiai žinomų prekinių ženklų elektrinius virdulius, kurie atspindi pačius aukščiausius kokybės standartus. Vieni tokių – SMEG virduliai. Šie virduliai išskiria ne tik savo dizaino savybėmis, kurių neįmanoma supainioti su niekuo kitu, bet ir itin naudingų funkcijų gausa, tokių kaip temperatūros reguliavimas ar nustatytos temperatūros palaikymo funkcija. Virduliai su reguliuojama temperatūra yra itin praktiškas sprendimas ruošiant mažų vaikų maistą ar įvairių rūšių arbatą. Mūsų asortimente rasite kardinaliai skirtingus, tiek pigesnius, tiek brangesnius elektrinius bei viryklėms pritaikytus virdulius, kurie subtiliai prisitaikys prie individualių poreikių ir, savaime suprantama, finansinių galimybių. Tad apsilankykite mūsų parduotuvėje ir išsirinkite geriausią iš geriausių!