Turite klausimų? +370 700 88770

SMEG

1089 prekių

Italijoje pagaminta buitinė technika - modernių technologijų ir rafinuoto stiliaus derinys... 

Jeigu reikėtų įvardinti vieną buitinės technikos prietaisų gamintoją, kuris visada džiugina unikaliais dizaino sprendimais, novatoriškomis idėjomis ir nepriekaištinga kokybe – tai, be jokios abejonės, būtų italų prekinis ženklas SMEG. 1948 m. savo veiklą pradėjusi įmonė akimirksniu įsiliejo į tarptautinę buitinės technikos prietaisų rinką ir pelnė net išrankiausių vartotojų pasitikėjimą.

1089 prekių
SMEG – modernių technologijų ir rafinuoto stiliaus derinys

Šiandien SMEG – aiškų identitetą turintis prekinis ženklas, kurio gaminiais žavisi visas pasaulis. Imperija.lt yra oficialus SMEG atstovas Lietuvoje, kuris suteikia galimybę Lietuvos vartotojams susipažinti su plačiu SMEG buitinės technikos asortimentu ir įsigyti kokybiškus bei autentiškus SMEG gaminius.

 

SMEG buitinė technika – stilingai ir patogiai virtuvei 

Italų kompanijos SMEG filosofiją galima nusakyti dviem žodžiais – technologija ir stilius. Bet kuris SMEG virdulys, SMEG šaldytuvas ar SMEG kavos aparatas visada džiugina unikaliu dizainu, iki smulkmenų apgalvotomis net mažiausiomis detalėmis ir moderniais techniniais sprendimais. Italų kompanija SMEG siekia, kad žmonės galėtų mėgautis funkcionalia, stilinga, vientiso dizaino virtuve. SMEG prekinis ženklas vartotojams gali pasiūlyti skirtingas buitinės technikos prietaisų linijas, kurios suteikia galimybę įsigyti idealiai tarpusavyje dizaino savybėmis derančius virtuvės prietaisus.

 

Visus poreikius pateisinanti SMEG virtuvės įranga

Italų kompanija visada atsižvelgia ir į vartotojų poreikius. Todėl pirkėjams jie gali pasiūlyti tiek ekonominei, tiek prabangos klasei priskiriamos buitinės technikos gaminius.  SMEG virtuvės technikos asortimente galima rasti viską, ko reikia stilingai, funkcionaliai ir moderniai virtuvei. Italų kompanija gamina orkaites, kaitlentes, garų surinktuvus, indaploves, plautuves ir kitus, virtuvėje naudojamus, prietaisus. Tačiau svarbiausia – tiek SMEG skrudintuvas, tiek SMEG orkaitė ar bet kuris kitas, šiuo prekės ženklu pažymėtas gaminys, yra funkcionalus prietaisas, kuris tobulai papuošia virtuvės erdves ir pabrėžia išlavintą namų šeimininkų skonį. 

 

Esame SMEG oficialus įgaliotas atstovas Lietuvoje, todėl puikiai išmanome apie šias prekes ir galime patarti visais Jums rūpimais klausimais.