Turite klausimų? +370 700 88770

Pjaustymo lentelės, duoninės, popierinių rankšluosčių laikikliai

49 prekių

Pjaustymo lentelės, duoninės ir popierinių rankšluosčių laikikliai suteikia galimybę virtuvės erdves papildyti ne tik praktiškais, bet ir estetiškais virtuvės reikmenimis.

49 prekių
Praktiški ir šiuolaikiški virtuvės reikmenys

Mūsų asortimente – aukštos kokybės virtuvės aksesuarai, kurie džiugina kontrastingomis dizaino savybėmis. O pjaustymo lentelės ir duoninės internetu, kurias rasite internetinėje Imperija.lt parduotuvėje, maloniai stebina ir racionalia kaina. Taigi, būtinai užsukite ir mėgaukitės patraukliu kainos ir kokybės santykiu.

 

Pjaustymo lentelės, pritaikytos visiems pjaustymo atvejams

Nors pjaustymo lentelės yra gaminamos iš pačių įvairiausių medžiagų, tačiau plastiko ir medinės pjaustymo lentelės visais laikais sulaukia ypatingo dėmesio. Todėl mūsų asortimente atrasite ne vieną plastiko ir medinių pjaustymo lentelių variantą. Stilingos medinės pjaustymo lentelės ne tik padeda sėkmingai įgyvendinti įvairių produktų pjaustymo procesus, bet ir puikiai tinka užkandžiams patiekti. O ypatingu lankstumu pasižyminčios plastiko lentelės suteikia galimybę patogiai suberti supjaustytus produktus į puodą ar keptuvę. Pedantišką virtuvės švarą puoselėjantiems klientams galime pasiūlyti įvairių matmenų pjaustymo rinkinius, kurie užtikrina maksimalią higieną ir paprastą lentelių priežiūrą.

 

Moderni duoninė – solidi virtuvės puošmena

Modernaus dizaino duoninė tikrai gali tapti labai dailia virtuvės puošmena. Todėl, nusprendus įsigyti duoninę, jokiu būdu nereikėtų rinktis neestetišo ir nekokybiško indo duonai laikyti. Metalinės duoninės – bene universaliausias ir ilgaamžiškiausias duoninės tipas, kuris pasižymi iš mados neišeinančiomis ir prie įvairių interjero sprendimų derančiomis dizaino savybėmis. Dėl šios priežasties gana didelę mūsų asortimento dalį sudaro iš įprasto arba poliruoto metalo pagamintos duoninės. 

 

Aukštos kokybės popierinių rankšluosčių laikikliai

Aukštus kokybės reikalavimus reikėtų kelti ir popierinių rankšluosčių laikikliams. Estetinės laikiklių savybės pernelyg nekrenta į akis. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad tik iš kokybiškų medžiagų pagamintas popierinių rankšluosčių laikiklis yra stabilus. O stabilumas – svarbiausias kokybiško laikiklio privalumas, kuris leidžia patogiai naudotis popieriniais virtuvės rankšluosčiais. Mūsų asortimente galima rasti nerūdijančio plieno ir medinius rankšluosčių laikiklius su specialiu silikoniniu pagrindu, kuris užtikrina maksimalų laikiklio stabilumą.