Turite klausimų? +370 700 88770

Skalbinių džiovyklės, kabyklos

15 prekių

Norint vilkėti švarius ir gaiviai kvepiančius drabužius, juos reikia ne tik tinkamai išskalbti, bet ir deramai išdžiovinti. Mūsų asortimente – kompaktiškos, stilingos ir puikiai savo paskirtį atliekančios skalbinių džiovyklės, efektyviai džiovinančios net ir itin didelį skalbinių kiekį.

15 prekių
Sulankstomos skalbinių džiovyklės ir kabyklos, pagrįstos nepriekaištinga estetika 

Savo klientams suteikiame galimybę įsigyti ir patogiai sulankstomas rūbų kabyklas, kurios neužima daug vietos ir visada džiugina nepriekaištingomis estetinėmis savybėmis.

 

Skalbinių džiovyklės, kurias naudoti patogu ir paprasta

Džiaugiamės, galėdami savo klientams pasiūlyti funkcionalias, tačiau itin kompaktiškas rūbų džiovykles, kurias patogu naudoti net ir itin ankštose erdvėse. Kiekviena rūbų džiovyklė, kurią rasite mūsų parduotuvėje, pasižymi tvirta ir stabilia konstrukcija bei aukščiausios kokybės sudėtimi. Patogiai ir greitai pastatomos džiovyklės gali būti naudojamos tiek balkone, tiek viduje bei lauko aplinkoje. Gana nemaža dalis džiovyklių yra su guminiais ratukais, kurie efektyviai apsaugo grindų dangą nuo susibraižymo. Todėl visiškai nesvarbu, ar Jums reikalinga įvairiems aplinkos veiksniams atspari lauko skalbinių džiovyklė, ar itin kompaktiška drabužių džiovykla mažoms namų erdvėms – mūsų asortimente tikrai turėsite iš ko pasirinkti.

 

Džiovyklės ir kabyklos, puoselėjančios namų interjerą

Kiekviena kabykla ir skalbinių džiovyklė, kurią siūlome savo parduotuvėms lankytojams, yra praktiškas, funkcionalus ir ilgaamžis gaminys, kurį vainikuoja abejonių nekelianti kokybė. Tačiau didžiausias šių gaminių privalumas – elegantiškas dizainas, kuris puikiai papuošia skirtingo interjero erdves. Sulankstomų džiovyklių sudėtyje dominuoja mediena, kuri niekada neišeina iš mados ir visada išlieka stilinga. Todėl savo namų erdves papildžius tokio tipo džiovykle, galėsite mėgautis ne tik patogiu, bet ir labai stilingu skalbinių džiovinimo procesu.