Turite klausimų? +370 700 88770

Keptuvės

190 prekių

Populiariausių virtuvės indų sąraše keptuvės neabejotinai užima pirmąją vietą. Funkcionali ir patogi keptuvė – kiekvieno virtuvės šefo svajonė, kurią Imperija.lt asortimentas gali išpildyti su kaupu.

190 prekių
Keptuvės, užtikrinančios komfortišką maisto kepimo patirtį

Unikalių savybių turinčios, aukščiausiems kokybės rodikliams ir pažangiausioms gamybos technologijoms atstovaujančios ketaus, perdirbto aliuminio, poliruoto nerūdijančio plieno ar akmens masės keptuvės – tik maža dalis skirtingų keptuvių variacijų, kurios neabejotinai pasitarnaus kiekvieno žmogaus individualaus poreikio labui. 

 

WOLL keptuvės – pažangių technologijų ir ekologiškos gamybos pavyzdys

Geriausios iš geriausių – titulas, kurį neabejotinai galima suteikti inovatyvioms vokiečių prekinio ženklo WOLL keptuvėms. WOLL „Eco-Lite“ linijos nesvylančios keptuvės yra įvertintos auksiniu apdovanojimu dėl savo modernaus dizaino ir išskirtinai lengvo, iš perdirbtų aliuminio medžiagų pagaminto keptuvės korpuso. Nuimama keptuvės rankena, nelipni ir atspari įbrėžimams safyro danga, greitai įkaistantis keptuvės dugnas bei prisitaikymas prie skirtingo tipo viryklių – modernios savybės, kuriomis yra praturtintos skirtingos, WOLL prekiniu ženklu pažymėtos keptuvės ir kurios vienareikšmiškai pateisina kokybiškos keptuvės sąvoką.

 

Visiems kulinariniams iššūkiams pritaikytos keptuvės

Nors šiuolaikinės keptuvės pasižymi išskirtiniu funkcionalumu, tačiau tikri kulinarinių procesų entuziastai toli gražu neapsiriboja vienos keptuvės pasirinkimu. Tam tikrų maisto patiekalų gamybai rekomenduojama naudoti konkrečiai tam patiekalui pritaikytas keptuves. Ant laužo keptų patiekalų efektą suteikiančios grilinės keptuvės, neribotas azijietiškų patiekalų gamybos galimybes atveriančios wok keptuvės ar visiems smaližiams aktualios blynų bei vaflių keptuvės – konkrečių patiekalų gamybos funkciją atliekantys kepimo indai, kurie padeda sukurti tobulą, itin mėgstamo ir dažnai ruošiamo patiekalo skonį. Imperija.lt keptuvės internetu ne tik suteikia labai plačias pasirinkimo galimybes, bet ir džiugina konkurencinga kaina, kuri leidžia sutaupyti ir įsigyti visą, konkrečiai Jūsų poreikiams pritaikytą, kokybiškų keptuvių kompoziciją.