Turite klausimų? +370 700 88770

ROHE

18 prekių

Vokietijoje 2015 m. įkurtas prekinis ženklas suteikia galimybę viso pasaulio vartotojams įsigyti funkcionalius virtuvės indus, pagamintus iš tvarių, kokybiškų medžiagų, tokių kaip aliuminis ar nerūdijantis plienas. Kviečiame susipažinti su „Rohe“ virtuvės indų pasirinkimu ir džiaugtis kiekviena maisto gaminimo akimirka.

18 prekių
„Rohe“ – virtuvės indai, atstovaujantys novatoriškoms idėjoms

„Rohe“ – jauna, tačiau ypatingai veržli ir perspektyvi įmonė, puoselėjanti novatoriškas virtuvės indų gamybos idėjas. „Rohe“ asortimente – naujoviškomis funkcijomis ir stilingu dizainu išsiskiriantys gaminiai, kurie darbą virtuvėje paverčia tikru malonumu.

 

Virtuvės indai, garantuojantys efektyvų darbą virtuvėje

Efektyvus darbas virtuvėje – pagrindinis „Rohe“ kompanijos siekis. Todėl visi „Rohe“ prekiniu ženklu pažymėti virtuvės indai yra itin funkcionalūs ir universalūs gaminiai, kuriuos labai patogu naudoti. „Rohe“ puodai ir keptuvės yra pritaikyti visų tipų viryklėms. Vokiečių kompanija gali pasiūlyti ir daugiafunkces keptuves, kurios atlieka ne tik keptuvės, bet ir troškintuvo paskirtį. „Rohe“ prekinis ženklas gamina ir unikalia gamybos technologija pagrįstus puodus, kuriuose yra integruotos vidinės svarstyklės. Originaliomis idėjomis vartotojus džiuginanti vokiečių kompanija demonstruoja nuolatinę pažangą ir visada pateikia gerus sprendimus, kurie puikiai pasiteisina kiekvienoje virtuvėje.

 

„Rohe“ – virtuvės indai, džiuginantys kontrastingu dizainu

Vokiečių kompanija didelį dėmesį skiria ne tik virtuvės indų funkcionalumui, bet ir dizaino savybėms. „Rohe“ prekinis ženklas džiugina skirtingomis virtuvės indų kolekcijomis, kurioms atstovaujantys indai pasižymi kardinaliai skirtingomis formomis, spalvomis bei kitomis estetinėmis savybėmis. Dėl šios priežasties „Rohe“ produkcija puikiai pateisina skirtingus klientų lūkesčius ir randa savo vietą tiek klasikinio, tiek modernaus ar bet kokio kito interjero virtuvėje.