Turite klausimų? +370 700 88770

Termometrai, laikmačiai, svarstyklės

23 prekių

Gaminant įvairius kulinarinius ar konditerinius šedevrus, didžiausią laiko dalį užima nuolatinė virimo ar kepimo procesų priežiūra. Norint pagaminti nepriekaištingos tekstūros mėsos kepsnį, orkaitėje reikia nuolat atsakingai stebėti visą kepimo eigą. O kepimo laikotarpis neretai trunka valandų valandas.

23 prekių
Maisto termometrai ir laikmačiai, garantuojantys tikslumą virtuvėje

Gaminant įvairius kulinarinius ar konditerinius šedevrus, didžiausią laiko dalį užima nuolatinė virimo ar kepimo procesų priežiūra. Norint pagaminti nepriekaištingos tekstūros mėsos kepsnį, orkaitėje reikia nuolat atsakingai stebėti visą kepimo eigą. O kepimo laikotarpis neretai trunka valandų valandas. Verdant paprasčiausias bulves ar makaronus taip pat jokiu būdu negalima atsipalaiduoti, juk reikia nuolat žvilgčioti į laikrodį. Termometrai maistui ir laikmačiai – ideali išeitis sumanioms namų šeimininkėms, kurios nori mėgautis preciziškai tiksliais ir maksimaliai patogiais maisto ruošos procesais. Mūsų asortimente – maisto termometrai, virtuvinės svarstyklės, skaitmeniniai laikmačiai ir galybė kitų išmanių virtuvės įrankių, kurie į virtuvės erdves be jokios abejonės įneša gerokai daugiau komforto. 

 

Tikslus maisto termometras – burnoje tirpstančio kepsnio sėkmės formulė

Vieša paslaptis, jog tiek vištienai, tiek jautienai ar kitai mėsai galioja visiškai skirtingos kepimo orkaitėje taisyklės. Išmanūs maisto termometrai, kuriuos rasite mūsų parduotuvėje, suteikia galimybę itin paprastai nustatyti orkaitėje kepamos mėsos temperatūrą. Didžioji dalis maisto termometrų yra papildyti garsiniu signalu, kuris operatyviai informuoja apie nustatytus rodiklius pasiekusią kepimo temperatūrą. Savo klientams galime pasiūlyti ne tik maistui, bet ir karštiems gėrimams pritaikytus termometrus. Išmanūs pieno ar arbatos termometrai leidžia mėgautis tobulos temperatūros arbata ar preciziškai išvirtu pienu.

 

Virtuvinis laikmatis – geriausias pagalbininkas išsiblaškiusiems kulinarams

Greičiausiai net ir labiausiai patyrusioms namų šeimininkėms ne sykį ir ne du teko savo šeimos nariams patiekti patiekalą su pervirusiais makaronais, bulvėmis arba ryžiais. Juk virtuvėje visada yra galybė darbų, o visas užduotis atlikti sekundės tikslumu – tikrai sunku. Skaitmeniniai arba mechaniniai laikmačiai, kuriuos rasite mūsų asortimente – patikimi pagalbininkai virtuvėje, kurie garantuoja maksimalų maisto produktų virimo tikslumą ir leidžia šiek tiek atsipūsti intensyviai virtuvėje plušančiam kulinarui. O visiems kulinarinių eksperimentų gerbėjams, kurie dažnai atsiverčia receptų knygas, tikrai vertėtų apsvarstyti maisto svarstyklių įsigijimo galimybę.  Šis naudingas virtuvės įrankis neabejotinai pasirūpins, kad galutinis kulinarinis rezultatas būtų lygiai toks pat, kaip nurodyta recepte.