Turite klausimų? +370 700 88770

GEFU

444 prekių

Stilingi pagalbiniai įrankiai ir aksesuarai iš Vokietijos, be kurių sunku išsiversti virtuvėje...

Pajausti šviežių prieskonių kvapą ir kartu su draugais arba šeima išbandyti naujus receptus – tai modernaus ir į išskirtinį skonį orientuoto gyvenimo stiliaus išraiška. Sekant šia tendencija, vokiečių firma GEFU sukūrė ištisą pagalbinių įrankių pasaulį, kuris driekiasi nuo patiekalo pagaminimo iki jo modernaus patiekimo ant stalo. Vadovaujantis šūkiu "Stile di Vita" („Gyvenimo stilius“), gaminamos pačios įvairiausios GEFU produktų serijos...

444 prekių
„Gefu“ virtuvės įrankiai – maloniai maisto gaminimo patirčiai

Malonumas gaminti ir mėgautis maistu – pagrindinis vokiečių prekinio ženklo „Gefu“ tikslas, kurį jis su kaupu įgyvendina kurdamas tvarius, patikimus ir novatoriškus virtuvės įrankius bei aksesuarus. „Gefu“ – prekinis ženklas, kuris nuolat puoselėja naujas virtuvės indų ir kitų virtuvėje naudojamų priemonių idėjas. Pasitelkiant pažangias gamybos technologijas ir ilgaamžes medžiagas, novatoriškos idėjos labai greitai virsta realybe, kuri kasdien džiugina virtuvėje ir prie gausiai padengto stalo. 

 

Virtuvės įrankiai, pritaikyti visiems kulinariniams atvejams

„Gefu“ prekiniu ženklu pažymėti virtuvės įrankiai ne tik suteikia galimybę kokybiškai ir efektyviai atlikti visus maisto ruošimo ritualus, bet ir leidžia nuoširdžiai pasimėgauti kiekviena kulinarinių šedevrų gaminimo akimirka. Įspūdingame ir kontrastingame „Gefu“ asortimente galima rasti viską, ko trokšta tiek praktiškumą vertinančios namų šeimininkės, tiek inovacijas šlovinančio, profesionalaus virtuvės šefo širdis. Vokiečių gamintojas „Gefu“ tinkamą sprendimą gali pasiūlyti kiekvienam kulinariniam atvejui, todėl savo virtuvės įrankių bei aksesuarų arsenalą papildžius „Gefu“ gaminiais tikrai nesudėtingai pavyks susidoroti su visais maisto gamybos iššūkiais virtuvėje ir už jos ribų. 

 

„Gefu“ virtuvės indai – tiems, kuriems rūpi kiekvienas akcentas

Dėmesys kiekvienai detalei – taisyklė, kuri lydi kiekvieną, bet kurio „Gefu“ gaminio kūrybos etapą. Todėl tiek virtuvės indai, tiek virtuvės įrankiai, atstovaujantys šiam prekiniam ženklui, visada demonstruoja maksimalų funkcionalumą ir precizišką kokybę. Šiuos privalumus be jokios abejonės vainikuoja skrupulingai ištobulintas dizainas, kuris leidžia namuose turėti ne tik naudingus, bet ir estetiškus virtuvės įrankius ir indus.