Turite klausimų? +370 700 88770

Elektriniai virduliai

76 prekių

Svaiginantis kavos aromatas, kurį padovanoja šviežiai paruoštos kavos puodelis – rytmečio ritualas, kuris neabejotinai lydi daugelį iš mūsų. Na o elektrinis virdulys yra virtuvinis prietaisas, be kurio šį, ypatingai svarbų, ritualą įgyvendinti būtų išties sunku.

76 prekių
Kokybiškas elektrinis virdulys – nepamainomas prietaisas kiekvienoje virtuvėje

Imperija.lt gali pasiūlyti gausų elektrinių virdulių pasirinkimą, kuris suteikia galimybę mėgautis ne tik gardžia kava ar arbata, bet ir naujausias mados tendencijas atspindinčiomis dizaino savybėmis.

 

Stilingi elektriniai virduliai – unikalus virtuvės interjero akcentas

Imperija.lt savo asortimente pateikia pačių populiariausių, pasaulinį pripažinimą pelniusių prekinių ženklų elektrinių virdulių pasirinkimą. Italų gamintojo SMEG maži elektriniai virduliai patobulinti išskirtiniais dizaino akcentais patiks visiems, kurie ieško subtilaus, tačiau savitumą spinduliuojančio virtuvinio prietaiso. Didžiosios Britanijos prekinio ženklo ,,Russell Hobbs“ virduliai pasiūlys kardinaliai skirtingomis dizaino, talpos bei galingumo savybėmis pagrįstus elektrinių virdulių prietaisus, kurie prisitaikys prie individualių poreikių. Na o keraminiai elektriniai virduliai, kuriuos siūlo ispanų gamintojas LACOR, tikrai patiks tiems, kurie ieško dizaino prasme unikalesnių sprendimų ir iš esmės vengia standartinių elektrinių virdulių idėjos. 

 

Elektrinio virdulio kokybę lemiantys veiksniai

Elektriniai virduliai yra kasdienio naudojimo prietaisas, tad jų pasirinkimui tikrai reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Elektrinio virdulio ilgaamžiškumą tiesiogiai lemia jo sudedamosios dalys ir techniniai parametrai. Puikiai žinomi Europos šalių prekiniai ženklai atstovauja tik pačius aukščiausius kokybės standartus ir stengiasi užtikrinti, jog galutinį vartotoją pasiektų tik nepriekaištingos kokybės elektrinių virdulių ar kitos virtuvės įrangos asortimentas. Dėl šių priežasčių itališki, ispaniški ar vokiški elektriniai virduliai tarnauja patikimai bei ilgą laiką nepraranda savo funkcionalumo ir estetinių savybių. Imperija.lt elektrinių virdulių asortimentą puošia patys patikimiausi prekiniai ženklai, kurie užtikrina maksimalų kiekvieno prietaiso funkcionalumą ir ilgaamžiškumą.

 

Elektrinio virdulio korpusas – ne tik estetiškai svarbus pasirinkimas

Visi elektriniai virduliai savo paskirtį atlieka tuo pačiu principu, tačiau jų korpusas suteikia skirtingus privalumus, o kartais – ir trūkumus. Nors virduliai gaminami iš skirtingų medžiagų, tačiau populiariausi yra nerūdijančio plieno ir plastiko virduliai. Nerūdijančio plieno virduliai yra itin tvarūs bei patikimi, tačiau dažniausiai jie yra šiek tiek sunkesni nei kiti analogiški, tos pačios talpos, tačiau kitokio korpuso virduliai. Plastikiniai virduliai yra pakankamai lengvi, o jų  išorė nėra kaitri, tačiau tvarumo atžvilgiu plastikiniai virduliai yra šiek tiek mažiau patikimi nei nerūdijančio plieno elektriniai virduliai. Skirtingos sudedamosios dalys, korpuso medžiaga ir techniniai parametrai ir yra pagrindinės priežastys, dėl kurių elektriniai virduliai internetu ir fizinėse parduotuvėse yra išreikšti kardinaliai skirtinga kaina. Imperija.lt savo asortimente siūlo tiek pigesnius, tiek brangesnius elektrinių virdulių sprendimus, o jie vienareikšmiškai atstovauja tik patiems aukščiausiems kokybės standartams.