Turite klausimų? +370 700 88770

Taisyklės

Imperija.lt internetinės parduotuvės taisyklės

 

I. Bendrosios nuostatos

 1. Imperija.lt internetinės parduotuvės (toliau - Parduotuvė) taisyklės (toliau - Taisyklės) taikomos Pirkėjui teikiant užsakymą ir įsigyjant prekes Imperija.lt Parduotuvėje.
 2. Imperija.lt turi teisę koreguoti Parduotuvės Taisykles. Pirkėjui apsiperkant Parduotuvėje, taikomos Taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo momentu (nurodomos prie užsakymo).
 3. Pirkėjui nesuteikiama galimybė pateikti prekių užsakymą Imperija.lt, jeigu jis nėra susipažinęs su Parduotuvės Taisyklėmis. Visais atvejais laikoma, jog Pirkėjas yra susipažinęs su Taisyklėmis ir joms pritaria, jeigu prieš užsakydamas prekes, jis patvirtina savo pritarimą Taisyklėms varnele pažymėdamas „Susipažinau ir sutinku su taisyklėmis ir privatumo politika“. Tais atvejais, kai Pirkėjas iš dalies ar visiškai nepritaria visoms arba tam tikrai daliai Taisyklių, jis privalo nepateikti užsakymo elektroniniu būdu Imperija.lt. Priešingu atveju laikoma, kad Pirkėjas susipažino ir besąlygiškai sutiko su visomis Parduotuvės Taisyklėmis.
 4. Imperija.lt atleidžiama nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į jam teikiamas rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su Parduotuvės Taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.

 

II. Privatumo politika

 1. Pirkėjas, norėdamas užsisakyti prekių iš Imperija.lt Parduotuvės, turi galimybę užsiregistruoti Imperija.lt internetinėje svetainėje, įrašant savo elektroninio pašto adresą ir pageidaujamą slaptažodį arba užsisakyti prekes be registracijos. Imperija.lt patvirtina, kad po registracijos, be Pirkėjo sutikimo jam nebus siunčiami informaciniai pranešimai, išskyrus tuos, kurie būtini prekių užsakymui ir jų pristatymui. Pirkėjui pageidaujant gauti Imperija.lt informacinius pranešimus, jam sudaroma galimybė pasirinkti, kad tokie pranešimai jam būtų siunčiami.
 2. Slapukas – tai mažas tekstinis failas, siunčiamas į kiekvieno asmens, besilankančio svetainėje, įrenginį, iš kurio yra prisijungiama prie svetainės ir laikinai tame įrenginyje išsaugomas. Kito vizito svetainėje metu, jūsų naršyklė nuskaitys slapuką ir perduos informaciją atgal svetainei arba elementui. Slapukų svetainėje renkama informacija padeda atpažinti svetainės lankytoją, išsaugoti lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Slapukai Imperija.lt svetainėje skirti:
  • užtikrinti nuoseklų svetainės funkcionalumą;
  • užtikrinti prekių krepšelio funkcionalumą;
  • priminti apie patikusias prekes;
  • rinkti puslapio lankymo statistiką.

Norėdami ištrinti visus savo kompiuteryje išsaugotus slapukus, skaitykite naudojamos naršyklės gamintojo instrukcijas, kurias rasite naršyklės meniu spustelėję „Pagalba“.

Pastaba: ištrynę mūsų slapukus negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų svetainės galimybėmis.

 1. Pirkėjui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pirkimo-pardavimo sutarties (toliau - Sutartis arba Pirkimo-pardavimo sutartis) sudarymui ir prekių pristatymui būtini asmeniniai Pirkėjo duomenys: vardas; pavardė; telefono numeris; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; kiti užsakymo formoje prašomi nurodyti būtini duomenys. Imperija.lt užtikrina, kad šie duomenys bus naudojami tik prekių užsakymo ir pristatymo tikslais bei įsipareigoja neatskleisti šios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus Imperija.lt partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės Pirkėjo informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Pirkėju. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Pirkėjo asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.
 2. Pirkėjas, užsiregistruodamas Imperija.lt Parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu, Pirkėjas patvirtina, jog jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti prekes Imperija.lt Parduotuvėje. Tuo atveju, jeigu Pirkėjas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, Imperija.lt atleidžiama nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės ir/ar galimų Pirkėjo nuostolių. Visi veiksmai, atlikti naudojant Pirkėjo prisijungimo duomenis, laikomi atliktais Pirkėjo ir Pirkėjas prisiima visą atsakomybę dėl veiksmų, atliktų naudojant jo prisijungimo duomenis.
 3. Pirkėjas visiškai atsako už jo registracijos formoje ir/ar užsakymo formoje pateiktų duomenų teisingumą.
 4. Pirkėjas, susipažindamas su Taisyklėmis, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant Imperija.lt Parduotuvėje, jo kompiuteryje bus patalpinti slapukų failai (failai, siunčiami iš interneto serverio).
 5. Imperija.lt patvirtina, jog siekia naudoti pažangiausias technologijas Pirkėjų asmeninių duomenų apsaugai.

 

III. Užsakymo pateikimo tvarka ir sąlygos

 1. Pirkėjas, apsilankęs Parduotuvės internetiniame puslapyje, pasirenka jam patinkančias prekes. Jo pasirinkimo pagrindu suformuojamas prekių krepšelis.
 2. Suformavus prekių krepšelį, Pirkėjas turi pasirinkti pristatymo būdą ir suvesti duomenis, būtinus Pirkimo-pardavimo sutarčiai tarp Imperija.lt ir Pirkėjo sudaryti bei Pirkėjo pasirinktoms prekėms pristatyti: savo vardą, pavardę, telefono numerį, adresą, kuriuo bus pristatomos prekės, bei papildomą informaciją, kuri gali būti svarbi sudarant Sutartį ir pristatant užsakytas prekes. Imperija.lt patvirtina, kad Pirkėjo pateikti duomenys bus naudojami išskirtinai tik prekių pardavimo ir pristatymo tikslais, nepažeidžiant LR teisės aktų numatytų reikalavimų asmens duomenų apsaugai.
 3. Pirkėjas turi pasirinkti vieną iš galimų atsiskaitymo Imperija.lt Parduotuvėje būdų: Lietuvos bankų interneto bankininkyste, bankiniu pavedimu, kortele arba grynaisiais pinigais (plačiau apie tai – V Taisyklių skyriuje). 
 4. Pirkėjas privalo įsitikinti, jog pateikti duomenys yra teisingi ir atitinkantys jo pageidavimus. Jis turi galimybę pataisyti klaidingus duomenis prieš išsiunčiant užsakymą Imperija.lt. Pirkėjui suteikiama galimybė koreguoti asmeninius duomenis, būtinus prekių pristatymui. Pirkėjui nesuteikiama galimybė patvirtinti užsakymo iki to momento, kol jis pažymi, jog yra susipažinęs ir sutinka su Imperija.lt Parduotuvės Taisyklėmis. Tuo atveju, jeigu prieš prekių pasirinkimą Pirkėjas nėra susipažinęs su Parduotuvės Taisyklėmis, jis tai privalo atlikti prieš patvirtindamas savo užsakymą bei jame pateiktus duomenis.
 5. Pirkėjui patvirtinus užsakymą, jis nusiunčiamas Imperija.lt. Užsakymas laikomas pateiktu nuo to momento, kai jį gauna Imperija.lt. Nuo to momento laikoma, jog tarp Pirkėjo ir Imperija.lt yra sudaryta Pirkimo-Pardavimo sutartis. Tačiau ši sutartis laikoma vykdytina tik nuo to momento, kai Imperija.lt gauna patvirtinimą iš Pirkėjo pasirinkto banko apie atsiskaitymą už prekes (išskyrus atvejus, kai pasirenkamas atsiskaitymas po prekės pristatymo). Kai atsiskaitoma grynaisiais kurjeriui pristačius prekes arba kortele paštomate, Imperija.lt prievolė vykdyti Sutartį kyla nuo to momento, kai Pirkėjas patvirtina savo užsakymą Imperija.lt Parduotuvėje.
 6. Pirkėjui pateikus užsakymą, Imperija.lt sistema automatiškai atsiunčia Pirkėjui elektroninį laišką, kuriame nurodomos užsakytos prekės bei Pirkėjo pateikti duomenys.
 7. Imperija.lt gavus pranešimą iš banko, jog Pirkėjas atliko mokėjimo pavedimą ir atsiskaitė už užsakytas prekes (išskyrus atvejus, kai pasirenkamas atsiskaitymas po prekės pristatymo), Pirkėjui išsiunčiamas pranešimas nurodytu elektroninio pašto adresu. Pranešimo iš banko gavimo momentas laikomas Sutarties tarp Pirkėjo ir Imperija.lt vykdymo pradžios momentu.
 8. Pirkėjo pateiktas užsakymas saugomas Imperija.lt duomenų bazėje remiantis Lietuvos Respublikos galiojančių teisės aktų reikalavimais dėl tokių duomenų saugojimo termino.
 9. Visais atvejais laikoma, jog Pirkėjas, pateikdamas užsakymą, yra susipažinęs ir besąlygiškai sutinka su visomis Parduotuvės Taisyklėmis, kaip ir su visomis kitomis prie užsakymo nurodytomis sąlygomis.
 10. Sutartis sudaroma ir vykdoma nacionaline lietuvių kalba, jai taikomi Lietuvos Respublikos teisės aktai ir lietuvos teismų jurisdikcija.

 

IV. Garantijos ir prekių kainų nustatymas

 1. Kiekvienos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės Parduotuvėje.
 2. Imperija.lt nurodo, o Pirkėjas patvirtina, jog yra susipažinęs su tuo, kad Parduotuvėje pateiktos prekės atspalvis, dėl Pirkėjo naudojamo monitoriaus ypatybių, gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad ne visos prekės savybės gali būti paminėtos. 
 3. Pirkėjas sutinka, jog, jam elektroniniu būdu pateikiant užsakymą Parduotuvėje, už prekes jis įsipareigoja mokėti kainą, nurodomą užsakyme.
 4. Kainos Parduotuvėje ir užsakyme nurodomos eurais su PVM. Į nurodomą prekės kainą neįskaičiuotas prekės pristatymo mokestis, kurį moka Klientas ir kuris nurodomas suformavus užsakymą. Imperija.lt vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse.
 5. Imperija.lt parduoda prekes, atitinkančias užsakyme numatytas sąlygas. Tais atvejais, kai Pirkėjui perduotos prekės neatitinka tam tikrų užsakymo reikalavimų, Pirkėjas sutinka pirmiausia nedelsiant pranešti apie tai telefonu arba el. paštu Imperija.lt, o ši įsipareigoja imtis visų veiksmų esamiems trūkumams pašalinti, jeigu tokie trūkumai atsirado dėl Imperija.lt ar jos vardu veikiančių trečiųjų asmenų kaltės. Imperija.lt per protingą, su Pirkėju suderintą terminą, trūkumų nepašalinus, Pirkėjas turi teisę savo teises ginti Lietuvos Respublikos Civiliniame Kodekse numatyta tvarka.
 6. Imperija.lt įsipareigojimai prekių atžvilgiu:

           6.1. Tais atvejais, kai konkrečių prekių atžvilgiu nustatomas tam tikras tinkamumo naudoti terminas, Imperija.lt įsipareigoja tokias prekes Pirkėjui parduoti taip, kad jam būtų suteikiama reali galimybė prekėmis pasinaudoti iki tinkamumo naudoti termino pabaigos.

           6.2. Imperija.lt įsipareigoja perduoti prekes tinkamos kokybės bei atitinkančias užsakyme numatytus reikalavimus.

           6.3. Imperija.lt įsipareigoja pateikti Pirkėjui užsakyme nurodytą prekių kiekį. Imperija.lt neatsako tais atvejais, kai perduotų prekių kiekis nėra tikslus dėl to, jog Pirkėjas neteisingai nurodė duomenis užsakyme, pateiktame Imperija.lt.

           6.4. Imperija.lt visais atvejais pateikia Pirkėjui prekių asortimentą, atitinkantį Užsakyme numatytus kriterijus.

           6.5. Tais atvejais, kai užsakyme numatomas tam tikras prkės komplektas, Imperija.lt įsipareigoja pateikti visus į prekės komplektą įeinančius daiktus (priedus).

           6.6. Prekės pristatomos supakuotos, atsižvelgiant į jų pobūdį, siekiant, kad prekės būtų tinkamos naudoti pagal paskirtį.

7. Visoms Imperija.lt parduodamoms prekėms yra suteikiama garantija. Gamintojo suteikiamas garantinis laikotarpis nurodomas prekės aprašyme, o jeigu jo nėra, prekei galioja 24 mėn. garantija pagal įstatymą. Juridiniams asmenims taikomas 12 mėn. garantinis laikotarpis. Prekėms, parduodamoms su žymėjimu “OUTLET”, suteikiama 12 mėn. garantija.

 

V. Apmokėjimo tvarka ir terminai

1. Pirkėjas atsiskaito už savo užsakytas prekes vienu iš Imperija.lt Parduotuvėje nurodytų būdu:

  • Naudodamiesi Lietuvos bankų interneto bankininkystės paslaugomis;
  • Grynais pinigais prekes pristačiusiam kurjeriui;
  • Paprastu bankiniu pavedimu į vieną iš mūsų sąskaitų (prieinamas tik juridiniams asmenims);
  • Bankine kortele, atsiimant prekes “Omniva” paštomate.

Įmonė pasilieka teisę keisti mokėjimo būdus arba apriboti galimybę atsisakityti tam tikrais būdais. 

2. Jeigu Pirkėjas pasirinko vieną iš internetinio atsiskaitymo būdų, jis įsipareigoja už užsakytas prekes ir prekių pristatymą atsiskaityti nedelsiant, priešingu atveju, jis praranda teisę reikšti pretenzijas dėl prekių pristatymo terminų pažeidimo, kadangi pagal Pirkėjo užsakymą prekių siuntinys pradedamas formuoti tik Imperija.lt gavus apmokėjimą už prekes (išskyrus atvejus, kai pasirenkamas atsiskaitymas po prekės pristatymo).

3. Jeigu Pirkėjas pasirinko apmokėjimą už prekes po prekės pristatymo, užsakytos prekės Pirkėjui išsiunčiamos tik po to, kai su Pirkėju susisiekiama ir įsitikinama, kad užsakymas yra tikras ir prekės pristatymo adresai yra teisingi.

4. Pirkėjui, daugiau nei tris kartus grąžinus visas pirktas prekes, įmonė pasilieka teisę apriboti nemokamo  pristatymo galimybę ir atsiskaitymo už prekes  atsiėmimo vietoje galimybę.

5. Pirkėjui, daugiau nei tris kartus neatsiėmus prekių iš paštomato, įmonė pasilieka teisę apriboti nemokamo  pristatymo galimybę ir atsiskaitymo už prekes  atsiėmimo vietoje galimybę. 

 

VI. Prekių pristatymas

 1. Imperija.lt įsipareigoja prekes pristatyti Pirkėjui ne vėliau kaip per 1 – 5 darbo dienas nuo patvirtinimo apie užsakymo vykdymą išsiuntimą Pirkėjui. Toks terminas netaikomas tais atvejais, kai Imperija.lt sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų aplinkybių. Tokiu atveju, Imperija.lt įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pristatymo klausimus. Pasirinkus prekių atsiėmimą vienoje mūsų parduotuvių, pristatymo terminas gali prailgėti papildomai iki dviejų darbo dienų. Prekių pristatymo terminai nurodomi kiekvienos prekės aprašyme.
 2. Pirkėjas, užsakydamas prekes ir pasirinkdamas kurjerių tarnybos pristatymą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą. Jam taip pat suteikiama galimybė pasirinkti „keturių rankų“ paslaugą.
 3. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu remiantis Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Imperija.lt pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
 4. Prekės, užsakytos Imperija.lt internetinėje parduotuvėje, pristatomos įgaliotos kurjerių tarnybos (informaciją rasite Parduotuvės skiltyje „Prekių pristatymas“). arba į paštomatus. Pirkėjui pageidaujant, prekių pristatymo datą ir kitas Imperija.lt teikiamas papildomas paslaugas Pirkėjas gali pasirinkti, pateikiant užsakymą. Ši informacija bus nurodyta Pirkėjui siunčiamame užsakymo patvirtinime. Tais atvejais, kai sutartu laiku Pirkėjas prekių priimti negali, jis įsipareigoja nedelsiant apie tai pranešti el. paštu klientų aptarnavimo skyriui (kontaktų ieškoti Parduotuvės skiltyje „Kontaktai“).
 5. Dėl Pirkėjo kaltės arba nuo jo priklausančių aplinkybių kurjerių tarnybai neturėjus galimybių pristatyti prekes, kurjerių tarnyba papildomai derina Pirkėjui tinkamą naują pristatymo laiką. Pakartotinis pristatymas atliekamas ne daugiau kaip du kartus. Pirkėjui tris kartus nepriėmus prekių, prekės grąžinamos Imperija.lt, o Pirkėjas neturi teisės reikšti pretenzijų dėl prekių nepristatymo laiku. Be to, Imperija.lt visais atvejais atleidžiama nuo atsakomybės už prekių pristatymo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pristatomos arba pristatomos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.
 6. Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Imperija.lt jeigu siunta pateikiama pažeistoje, sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje; taip pat tais atvejais, kai siuntoje pateikiamos ne užsakytos prekės arba netinkamas tokių prekių kiekis, nepilnas prekių komplektas.
 7. Visais atvejais, kai kurjeriams pristačius prekes Pirkėjui, siuntos pakuotė yra suglamžyta, šlapia ar kitokiu būdu pažeista iš išorės, Pirkėjas privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo patvirtinime nurodyti (parašyti pastabas) arba surašyti atskirą aktą dėl tokių trūkumų. Tai Pirkėjas privalo įgyvendinti dalyvaujant kurjeriui. Tokių veiksmų neatlikus, Imperija.lt atleidžiama nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo siuntos pristatymo patvirtinime.
 8. Tais atvejais, kai priėmus prekes Pirkėjas pastebi, jog siuntoje nėra tinkamas prekių komplektas arba pateiktos prekės nėra tinkamos spalvos ar kitų matmenų, sugadintos, neatitinkančios prekinės išvaizdos, Pirkėjas privalo nedelsiant (ne vėliau kaip per 24 valandas) informuoti apie tai Imperija.lt elektroniniu paštu imperija@imperija.lt pateikiant prekių nuotraukas prieš ir po išpakavimo. 

 

VII. Prekių grąžinimas

 1. Jei Pirkėjui įsigyta prekė netiko ar nepatiko, per 14 dienų nuo siuntos gavimo dienos nenaudotą kokybišką prekę Pirkėjas gali grąžinti. IMPERIJA klubo nariai internetinėje parduotuvėje pirktas prekes gali grąžinti per 30 dienų.
 2. Norint grąžinti prekę, Pirkėjas turi užpildyti Grąžinimo formą, naudojant savo paskutinio pirkimo informaciją.
 3. Informacija apie prekės grąžinimo eigą Pirkėjui siunčiama el. paštu.
 4. Prekių grąžinimas galimas tik tada, kai grąžinamos prekės atitinka tokius reikalavimus:
  • nebuvo naudojamos;
  • neprarado prekinės išvaizdos;
  • nebuvo sugadintos;
  • išsaugotos prekių vartojamosios savybės;
  • yra tos pačios komplektacijos, originalioje ir nesugadintoje pakuotėje, kokia buvo Pirkėjo gauta.
 5. Pakuotės pakitimai, būtini prekei apžiūrėti, nelaikomi esminiu sugadinimu ar prekinės išvaizdos praradimu. Visais atvejais prekės turi būti grąžinamos originalioje pakuotėje.
 6. Pirkėjas grąžindamas prekes į Mūsų parduotuves, visais atvejais privalo pateikti Prekių grąžinimo Nr., kurį Pirkėjas gaus jo nurodytu el. paštu po prekių grąžinimo formos užpildymo.
 7. Prekių grąžinamas atliekamas Pirkėjui užpildžius nustatytą formą Imperija.lt internetiniame puslapyje, kurioje turi būti nurodoma, kas grąžinama bei nurodoma grąžinimo priežastis, ir išsiunčiant prekes Pardavėjui Imperija.lt arba perduodant jas į fizinę mūsų parduotuvę. Iki grąžinamos prekės pristatymo Pardavėjui, prekės sugadinimo rizika tenka Pirkėjui.
 8. Brokuotos prekės grąžinimas atliekamas panašia tvarka kaip ir “Prekės grąžinimas”, tik prekių grąžinimo formoje Pirkėjas turi pasirinkti ir varnele pažymėti “Prekės brokas”.
 9. Grąžinama prekė turi būti tvarkingai supakuota, pridedant sąskaitą-faktūrą arba jos kopiją, įdėta į papildomą apsauginę (skirtą transportavimui) pakuotę (pvz. dėžutę ar apsauginį voką). Rekomenduojama grąžinti toje pačioje siuntoje kaip ir buvo gauta.
 10. Kol siunta iš pirkėjo keliauja mums, už siuntos saugumą atsako siuntėjas, todėl prašome prekę (-es) supakuoti atitinkamai saugiai. Jei grąžinamą prekę gausime sudaužytą ar sugadintą, pinigai už ją nebus grąžinami, todėl ypač saugiai supakuokite dūžtančias prekes (stiklas, keramika ir pan.).
 11. Pinigai už grąžinamas prekes bus pervesti į Pirkėjo nurodytą sąskaitą kaip įmanoma greičiau, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių gavimo.
 12. Prekės gali būti grąžinamos arba keičiamos tik tuo atveju, jeigu jos atitinka šios Taisyklių dalies 4 punkte numatytus reikalavimus.

 

VIII. Komentarų talpinimas

 1. Visas komentarų talpinimo taisykles nustato ir jų laikymąsi kontroliuoja Imperija.lt. Bet koks komentaro talpinimas Imperija.lt elektroninėje parduotuvėje automatiškai reiškia sutikimą su visomis Imperija.lt nustatytomis komentarų talpinimo taisyklėmis.
 2. Imperija.lt visais atvejais turi teisę šalinti komentarus, pažeidžiančius tiek LR teisės aktus, kitų asmenų teises, tiek ir komentarų talpinimo taisykles. Kartu Imperija.lt pasilieka teisę šalinti bet kokius komentarus savo nuožiūra.
 3. Kiekvienas asmuo, talpindamas savo komentarą Imperija.lt elektroninėje parduotuvėje, patvirtina, jog toks jo komentaras nepažeidžia ir nepažeis jokių trečiųjų asmenų teisių bei prisiima atsakomybę dėl savo veiksmų, kurie pažeistų aukščiau nurodytus patvirtinimus.

 

IX. Kitos nuostatos

 1. Visi pranešimai Imperija.lt turi būti teikiami elektroniniu klientų aptarnavimo skyriui (kontaktų ieškoti Parduotuvės skiltyje „Kontaktai“).
 2. Sutartis sudaroma, vykdoma ir visas bendravimas tarp Pirkėjo ir Imperija.lt vyksta valstybine lietuvių kalba, jai taikomi Lietuvos Respublikos teisės aktai ir Lietuvos teismų jurisdikcija.

 

X. Ginčų sprendimas ir EGS platforma

 1. Pirkėjas, norėdamas pateikti skundą, turi kreiptis tiesiogiai į Imperija.lt užpildydamas formą svetainėje per savo paskyrą arba informaciją siųsdamas el. paštu imperija@imperija.lt.
 2. Jeigu Pirkėjas nėra patenkintas galutiniu Imperija.lt atsakymu, dėl vartojimo ginčų neteisminio sprendimo, gali kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, adresas Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, Lietuva, elektroninis paštas tarnyba@vvtat.lt, telefonas 852626751 arba interneto svetainėje www.vvtat.lt.