Turite klausimų? +370 700 88770

Pirkimas išsimokėtinai su ESTO lizingu

Norimas prekes įsigyti išsimokėtinai dabar galite ypač greitai ir patogiai!

Jums reikės tik patvirtinti savo užsakymą, pasirinkti ESTO lizingas kaip atsiskaitymą, susipažinti su asmeninėmis paslaugos sąlygomis ir skaitmeniniu būdu pasirašyti pirkimo išsimokėtinai sutartį.

Lengva apmokėti

Patvirtinimas dažniausiai trunka tik 60 sekundžių

Mokėkite kitą mėnesį

Pirma įmoka tik kitą mėnesį

Pranešimas apie mokėjimą

ESTO tau primins kada reikia sumokėti

Pirkimo išsimokėtinai internetu privalumai:

 • Itin greitas, patogus ir saugus procesas, trunkantis apie 1-2 min.;
 • Atsakymą dėl finansavimo suteikimo matysite iš karto;
 • Galėsite išsirinkti sau palankiausią sutarties terminą ar įmokos dydį;
 • Pirkimo išsimokėtinai sutartį pasirašysite elektroniniu būdu – patogu, greita ir saugu.

Pirkimo išsimokėtinai sąlygos:

 • Finansuosime pirkinio kainą iki 10 000 €;
 • Išsimokėjimo terminai iki 60 mėn.;
 • Sutartis gali sudaryti ne jaunesni kaip 19 metų asmenys.
 • Patogi ESTO savitarnos aplinka leis matyti pasirašytas sutartis ir patogiai valdyti jų apmokėjimus.

KAS YRA ESTO?

ESTO yra finansinių paslaugų teikėja, kuri buvo įsteigta 2016. Įmonę įkūrėme atsiradus rinkos poreikiui naujiems atsiskaitymo sprendimams, tinkantiems tiek pirkėjui, tiek ir pardavėjui. Šiandien ESTO gali pasiūlyti platų atsiskaitymo būdų asortimentą visame Pabaltijo regione ir jungia daugiau nei 2000 pardavėjų ir virš 200000 klientų. Daugiau informacijos: esto.eu/lt. Jeigu turite daugiau klausimų, prašome susisiekti su ESTO UAB atstovu info@estopay.lt arba gyvo pokalbio metu esto.eu/lt svetainėje. Daugiau informacijos galite rasti - esto.eu/lt

ESTO mokėkite vėliau

ESTO mokėkite vėliau – tai naujas ir inovatyvus atsiskaitymo būdas! Patvirtinkite savo užsakymą su Esto mokėkite vėliau vos keliais mygtukų paspaudimais - tai leis Jums gauti užsakymą dabar, o sumokėti vėliau. Jokių papildomų mokesčių, sumokant per pirmas 30 dienų*. Šį mokėjimo būdą siūlo ir administruoja ESTO UAB.

Be pabrangimo, nevėluojant apmokėti, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn., su ESTO 3

ESTO 3 – tai naujos kartos atsiskaitymo būdas, leidžiantis patogiai ir greitai apmokėti savo užsakymą trimis lygiomis dalimis per tris mėnesius, o mokant laiku – be palūkanų ar kitų papildomų mokesčių!

Į pirkinių krepšelį įdėk norimas prekes, patvirtink savo užsakymą, pasirink mokėjimo būdą ESTO 3 ir pasirašyk sutartį skaitmeniniu būdu.

 • Jeigu už savo pirkinius atsiskaitysi nevėluojant per tris mėnesius, tavo pirkimo išsimokėtinai sutartis bus laikoma įvykdyta.*
 • Mėnesinę įmoką sudarys trečdalis pirkinių krepšelio sumos.*
 • Pirkti su ESTO 3 gali visi 19–70 metų amžiaus Lietuvos Respublikos piliečiai.

ESTO 3 ir Esto Pay Later paslaugas siūlo bendrovė ESTO UAB. Pirkimas išsimokėtinai yra atsakingas ir su prievolėmis susijęs finansinis sprendimas, todėl prieš pirkdami rekomenduojame įsivertinti savo galimybes laiku sumokėti įmokas ir, jeigu reikia, pasikonsultuoti su ESTO UAB specialistais.

*ESTO 3 ir/arba Esto Pay Later mokėjimų grafiko nesilaikymo finansinės pasekmės: Jeigu jums nepavyktų laiku sumokėti ESTO 3 ar Esto Pay Later įmokos, sutarties grafikas bus konvertuotas į ilgesnio termino grafiką, ESTO lizingo sutarties pagrindu; tokiu atveju bus priskaičiuoti papildomi mokesčiai pagal ESTO lizingo sutarties sąlygas. Standartinių sąlygų pavydys, jeigu laiku neapmokamos ESTO 3 įmokos skolinantis 430 eurų, vartojimo kredito sutartį sudarant 36 mėnesių, metinė palūkanų norma – 14,9 proc., mėnesio įmoka – 20,18 eurai, sandorio sudarymo mokestis – 0 eurų, mėnesinis administravimo mokestis – 2,90 eurų, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 45,32 proc., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 726,48 eurų. Sąlygos gali kisti remiantis gautais kreditingumo vertinimo rezultatais.