Turite klausimų? +370 700 88770

LACOR

177 prekių

LACOR – daugiau nei 70 metų gyvuojantis ispanų prekinis ženklas, kuris reprezentuoja senąsias maisto gamybos tradicijas ir sėkmingai sujungia jas su šiuolaikinėmis, inovatyviomis bei moderniomis technologijomis. LACOR prekinio ženklo virtuvės prietaisai, indai, įrankiai ir aksesuarai meistriškai atlieka savo paskirtį ir džiugina nepriekaištinga kokybe, kuria pasitiki net prabangiausi pasaulio restoranai bei viešbučiai.

177 prekių
LACOR – tradicijomis grįsta moderni virtuvė

LACOR – daugiau nei 70 metų gyvuojantis ispanų prekinis ženklas, kuris reprezentuoja senąsias maisto gamybos tradicijas ir sėkmingai sujungia jas su šiuolaikinėmis, inovatyviomis bei moderniomis technologijomis. LACOR prekinio ženklo virtuvės prietaisai, indai, įrankiai ir aksesuarai meistriškai atlieka savo paskirtį ir džiugina nepriekaištinga kokybe, kuria pasitiki net prabangiausi pasaulio restoranai bei viešbučiai. Imperija.lt asortimente rasite platų LACOR prekinio ženklo virtuvės prietaisų, įrankių ir indų pasirinkimą, kuris suteikia galimybę šių prekių meistriškumą pritaikyti savo virtuvės aplinkoje.

 

LACOR – svarbi kiekviena detalė

LACOR gamintojas atsižvelgia į šiuolaikinio žmogaus poreikius ir garantuoja maksimalų virtuvės funkcionalumą kiekviename žingsnyje. Nors šis prekinis ženklas gali pasiūlyti itin gausų standartinių virtuvės reikmenų, tokių kaip keptuvės, mikseriai, virtuviniai kombainai ar elektriniai virduliai asortimentą, tačiau LACOR nepamiršta ir pačių smulkiausių virtuvės akcentų. Česnakų spaustuvas, LACOR pjaustyklė, aliejaus dozatorius ar elektrinis pipirų ir druskos malūnėlis neabejotinai primins senąsias maisto gamybos tradicijas, tačiau taip pat suteiks papildomų funkcijų, kurios užtikrins modernesnį ir efektyvesnį darbą virtuvėje.

 

LACOR nerūdijančio plieno indai – laikui nepavaldi klasika 

Nerūdijančio plieno indai ir įrankiai – be jokių kompromisų vienas universaliausių, ilgaamžiškiausių ir estetiškai patraukliausių sprendimų kiekvienoje virtuvėje. LACOR prekinis ženklas tikrai mėgsta eksperimentuoti ir savo gerbėjams pateikti vis funkcionalesnius, kaskart vis unikalesniu dizainu ir modernesnėmis technologijomis pagrįstus virtuvinių prietaisų bei įrankių sprendimus. Tačiau gaminių medžiagos prasme jie stengiasi pernelyg nenutolti nuo tradicijų ir dažniausiai renkasi laiko patikrintą, patikimą ir estetišką nerūdijantį plieną. Būtent dėl šios priežasties tiek LACOR elektrinis termosas, tiek virdulys, padažinė ar sviestinė subtiliai prisiderins prie kiekvienų namų interjero ir ištikimai tarnaus bei nepraras pirminės išvaizdos metų metus.

 

Technologijos, kurios stebina net inovacijų laikais

LACOR – prekinis ženklas, kurio tikrai negalima pavadinti nuspėjamu. Nors šis ispanų gamintojas siūlo ir standartinius virtuvės įrankių bei įrangos sprendimus, tačiau taip pat jis labai dažnai pasiūlo itin unikalius gaminius, kurie atlieka tam tikrą specifinę, išskirtinai savitą funkciją. Solidūs vyno šaldytuvai, vyno vakuumavimui skirti rinkiniai, elektriniai peilių galąstuvai ar net specialūs peiliai avokadui – įrankiai, kurie išties maloniai stebina ir suteikia išskirtinį komfortą.