Turite klausimų? +370 700 88770

Elektriniai daugiafunkciniai puodai

16 prekių

Siekiant ne tik funkcionalumo, bet ir maksimalaus darbo virtuvėje našumo, pagrindinių buitinės technikos prietaisų gretas rekomenduojama papildyti ir tam tikrais papildomais virtuvės prietaisais, kurie pasirūpins, jog kiekvieną virtuvėje atliekamą procesą lydėtų maksimalus komfortas.

16 prekių
Modernią maisto gamybos patirtį užtikrinantys prietaisai

Norėdami įgyvendinti funkcionalios ir praktiškos virtuvės idėją, dauguma žmonių pagrindinį dėmesį skiria stambiosios buitinės technikos prietaisams, tokiems kaip orkaitė, šaldytuvas, viryklė ar indaplovė. Be jokios abejonės, stambioji buitinė technika tikrai yra itin svarbus kiekvienos virtuvės akcentas, tačiau siūloma susipažinti ir su Imperija.lt asortimente pateikiamomis kardinaliai skirtingomis ir išskirtinai inovatyviomis įvairių virtuvės prietaisų idėjomis, kurios neabejotinai padės sukurti visapusišką virtuvės prietaisų darną.

 

Funkcionalus garų puodas – investicija į gardžius patiekalus

Garų puodai – išskirtinio funkcionalumo virtuvės prietaisai, kurie suteikia galimybę mėgautis gardaus ir itin sveiko maisto privalumais. Lėto virimo puodai yra nepamainomas pagalbininkas kiekvienam nuolat skubančiam žmogui, kuris nemėgsta sukiotis virtuvėje, tačiau nori mėgautis visada šviežiais ir sultingais maisto patiekalais. Taip pat mūsų asortimente rasite ir itin funkcionalius, skirtingų talpų ryžių virimo puodus. Karšto oro gruzdintuvė išvaduos iš riebalais permirkusių patiekalų, nes joje maistas ruošiamas cirkuliuojant karštam orui ir nenaudojant jokių riebalų. Inovatyvioji gruzdintuvė leis mėgautis taip visų pamėgtais traškiais mėsos gabalėliais ar kitais patiekalais, tausojant savo sveikatą. Ryžių virimo puodas – unikalus virtuvės prietaisas, patvirtinantis faktą, jog tinkamai išvirti ryžiai tikrai gali sukurti išties unikalią, nepakartojamo skonio ryžių patiekalo kompoziciją.