Turite klausimų? +370 700 88770

Schäfer

25 prekių

„Schafer“ – smulki buitinė technika ir virtuvės prietaisai, kuriuose susipina nepriekaištingas stilius, aukšta kokybė ir funkcijų gausa. Taikliausiai „Schafer“ gaminius apibūdinantis apibrėžimas – virtuvės įranga, kuri padeda komfortabiliai atlikti įvairius kulinarinius procesus ir kurios tikrai nereikia slėpti spintelės glūdumoje.

25 prekių
„Schafer“ – smulki buitinė technika, kurios neįmanoma nepastebėti

Skirtingo dizaino „Schafer“ virtuvės prietaisai puikiai papildo tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus virtuvės erdves. O įvertinus ne tik į puikias estetines savybes, bet ir nepriekaištingus funkcionalumo rodiklius, gausime visomis prasmėmis tobulus virtuvės prietaisus, kurių nesinori paleisti nei iš rankų, nei iš akių.

 

Išmanūs virtuvės prietaisai, nereikalaujantys didelių investicijų 

„Schafer“ prekiniu ženklu pažymėti virtuvės prietaisai ir smulki buitinė technika puikiai patvirtina faktą, kad moderni, funkcionali ir stilinga virtuvė šiais laikais nereikalauja didelių investicijų. „Schafer“ kavos virimo aparatai, elektriniai griliai, elektrinės picos krosnys – šiuolaikinėmis gamybos technologijomis ir racionalia kaina pagrįsta smulki buitinė technika, kuri leidžia mėgautis pažangiais maisto patiekalų ar karštų gėrimų gamybos procesais nepatiriant didelių finansinių išlaidų. 

 

Smulki buitinė technika, kurią naudoti malonu

„Schafer“ atstovai pasistengė, kad jų produkcijos gerbėjai galėtų savo virtuvės erdves praturtinti ne tik funkcionaliais, bet ir estetiškais bei patogiai naudojamais virtuvės prietaisais. „Schafer“ nerūdijančio plieno arbatinukai, aliuminio liejinio keptuvės ir kiti virtuvės prietaisai pasižymi moderniu, tačiau laikui nepavaldžiu dizainu, kuris niekada neišeina iš mados. Gana didelė dalis „Schafer“ prietaisų turi ir papildomas funkcijas, kurios užtikrina patogų, saugų prietaisų naudojimą bei lengvą jų priežiūrą.