Turite klausimų? +370 700 88770

Schäfer

3 prekės

Burnoje tirpstantys blyneliai, traškūs sumuštiniai ar aromatinga, subtiliai apskrudusi vištiena – patiekalai, kuriuos tikrai mėgsta daugelis žmonių.

3 prekės
Elektriniai keptuvai – virtuvės komforto dėlei

Savaime suprantama, jog kiekvieno gardaus patiekalo gamybos procesai reikalauja papildomo laiko virtuvėje. Būtent dėl laiko stokos šiais kulinariniais gardumynais daugelis žmonių negali mėgautis taip dažnai, kaip norėtų. Tad įvairūs elektriniai keptuvai – modernūs ir išskirtinai funkcionalūs smulkiosios buitinės technikos prietaisai, kurie yra tikras išsigelbėjimas nuolat skubančiam, tačiau gurmaniškus patiekalus itin vertinančiam žmogui. 

 

Aromatingi grilio patiekalai neišeinant iš namų

Elektriniai griliai – kompaktiški ir itin universalūs smulkiosios buitinės technikos prietaisai, kurie ne tik nepriekaištingai atlieka pagrindines lauko kepsninės funkcijas, bet ir neabejotinai suteikia papildomų privalumų. Ypatingai greiti ir nesudėtingi bet kurio patiekalo gamybos procesai, lengvai valoma ir neprideganti kepimo danga bei idealiai iškeptas mėsos, daržovių, žuvies ar bet kuris kitas patiekalas be jokių riebalų – išskirtinai tik elektriniams griliams būdingos savybės, kurios tiesiog nepalieka abejingų. Imperija.lt savo klientams gali pasiūlyti net tris skirtingas funkcijas atliekančius elektrinius keptuvus, užtikrinančius maksimalų kiekvienos virtuvės funkcionalumą. Toks universalus prietaisas yra išties patrauklios kainos, o jo panaudojimo galimybės – labai plačios. Šis prietaisas sėkmingai atlieka elektrinio grilio, keptuvės ir net panini preso funkcijas. 

 

Virtuvės prietaisai, užtikrinantys gardžius pusryčius

Elektriniai blynų ir sumuštinių keptuvai – virtuvės prietaisai, su kuriais vos per kelias minutes galima surengti tikrą puotą ant pusryčių stalo. Mūsų asortimente rasite visame pasaulyje garsių ir nepriekaištingą virtuvės prietaisų kokybę garantuojančių prekinių ženklų blynų keptuves. Į pagalbą pasitelkiant šiuos blynų kepimo prietaisus, kiekvienas smaližius pagal skonį gali pasirinkti blynelių apskrudinimo laipsnį ir kasdien mėgautis šviežiais, preciziškai iškeptais kepiniais. Taip pat galime pasiūlyti itin praktiškus bei universalius sumuštinių keptuvus. Šie virtuvės prietaisai padeda išgauti nepriekaištingą, iš išorės traškaus, iš vidaus ypatingai sultingo sumuštinio tekstūrą. Tiek griliai elektriniai, tiek sumuštinių ar blynų keptuvai, kuriuos rasite mūsų asortimente, pasižymi išskirtiniu kompaktiškumu ir itin subtilaus dizaino savybe. Dėl šios priežasties šie elektriniai prietaisai idealiai prisitaiko prie kardinaliai skirtingų virtuvės erdvių ir dizaino sprendimų.