Turite klausimų? +370 700 88770

Continenta

24 prekių

„Continenta“ prekinis ženklas savo klientus džiugina kontrastingomis virtuvės indų ir aksesuarų kolekcijomis, kuriose dažniausiai dominuoja gaminiai, dekoruoti medienos akcentais. „Continenta“ vokiečių kompanija siekia, kad kiekvienas žmogus savo virtuvėje galėtų turėti elegantiškus, tačiau tuo pačiu ir itin praktiškus reikmenis bei indus.

24 prekių
„Continenta“ – stilingi ir funkcionalūs virtuvės indai 

„Continenta“ – 1977 m. pasaulį išvydęs vokiečių prekinis ženklas, kuris vartotojams siūlo aukštos kokybės virtuvės indus bei aksesuarus. Vietoje nenustygstanti vokiečių kompanija aktyviai bendradarbiauja su žinomais dizaineriais ir kuria ne tik funkcionalius, bet ir stilingus gaminius, kurie puoselėja virtuvės erdvių jaukumą bei estetiką.

 

Virtuvės indai, turintys naudingų privalumų

Pjaustymo lentelės su nerūdijančio plieno stalčiais, duoninės su integruota pjaustymo lenta, popierinių rankšluosčių laikikliai su neslystančiomis, silikoninėmis kojelėmis – „Continenta“ pateikiami pasiūlymai, kurie be didelių pastangų padeda įgyvendinti funkcionalios, pažangios ir estetiškos virtuvės idėją.

 

„Continenta“ – maži, tačiau svarbūs sprendimai virtuvėje

„Continenta“ virtuvės indai ir aksesuarai yra gaminami iš kruopščiai atrinktos medienos, laikantis griežčiausių kokybės reikalavimų. Medinių gaminių liniją taip pat papildo ir virtuvės indai iš keramikos. Vienas iš sėkmingų pavyzdžių – „Continenta“ keramikinės duoninės. Iš keramikos pagamintos duoninės yra su mediniu dangčiu, kurį galima patogiai naudoti kaip duonos pjaustymo lentą. „Continenta“ vokiečių kompanija siūlo mažas, tačiau tikrai genialias idėjas, kurios pasiteisina bet kurioje virtuvėje ir tiesiog nepalieka abejingų.