Turite klausimų? +370 700 88770

Continenta

5 prekės

Stilingi serviravimo indai ir prabangūs padėklai tortams galbūt nėra kasdienio naudojimo stalo indai, tačiau anksčiau ar vėliau jų tikrai prisireikia kiekvienam.

5 prekės
Pažangūs sprendimai konditeriniams gaminiams ir užkandžiams patiekti

Vaisinės, padėklai maistui ir tortinės, kurias rasite Imperija.lt parduotuvėje, išsiskiria nepriekaištinga estetika ir atskleidžia šiuolaikines serviravimo indų gamybos technologijas. Tad kviečiame pasižvalgyti ir išsirinkti ne tik modernų, bet ir daug panaudojimo galimybių suteikiantį serviravimo indą.

 

Serviravimo indai, skirti tikriems užkandžių gurmanams

Novatoriško dizaino ir itin aukštos kokybės serviravimo padėklai – privalomas atributas kiekvieno užkandžių gurmano namuose. Stalo padėklai ne tik padeda sukurti žaismingą įvairių užkandžių kompoziciją, bet ir prisideda prie švaros ir tvarkos palaikymo. Ant didesnio užkandžių padėklo tikrai galima sutalpinti labai nemažą kiekį mėgstamiausių gurmaniškų kąsnelių, o tai gerokai pasitarnauja ir laiko taupymo atžvilgiu. Kaip tik todėl užkandžių padėklai šiais laikais sulaukia labai didelio žmonių susidomėjimo. Imperija.lt tikrai neatsilieka nuo vyraujančių mados tendencijų ir savo klientams pateikia labai gausų, pačių įvairiausių užkandžių padėklų pasirinkimą. Mūsų parduotuvės asortimente –  mediniai padėklai užkandžiams su neslystančia paviršiaus danga. Šie minimalistinio dizaino padėklai tikrai ras savo vietą bet kokio interjero namuose ir neabejotinai pasitarnaus išskirtinai stilingo užkandžių patiekimo atžvilgiu. Imperija.lt parduotuvėje  rasite ne tik medinius, bet ir akmens masės, melamino, porceliano padėkliukus bei unikalias serviravimo piramides, kurios padės nesudėtingai sukurti pačias įspūdingiausias užkandžių patiekimo variacijas.

 

Torto stovai pritaikyti kiekvienam kulinariniam šedevrui

Visi puikiai žinome, kiek laiko ir pastangų reikalauja išraiškingo skonio ir gražios išvaizdos torto ar kito kulinarinio meno kūrinio gamybos procesai. Todėl, atlikus šį sunkų darbą, kulinarinį šedevrą tiesiog būtina garbingai pastatyti ant stilingo torto stovo, kuris padės sukurti dar įspūdingesnį torto patiekimo efektą. Mūsų parduotuvės asortimente rasite baltos spalvos ispanų gamintojo LACOR torto stovą. Šis stovas išsiskiria minimalistiniu dizainu, kuris puikiai prisitaiko prie pačios įvairiausios spalvinės gamos konditerinių gardumynų. Tortinės su dangčiu – dar viena praktiška idėja, kurią rasite mūsų torto stovų asortimente. Naudodami šiuos funkcionalius indus ilgą laiką galėsite išlaikyti pirminę torto išvaizdą ir nesudėtingai jį transportuoti iš vienos vietos į kitą. Tad apsilankykite mūsų parduotuvėje ir susipažinkite su akivaizdžia šiuolaikinių serviravimo indų gamybos pažanga, kuri tikrai pateisins visus Jūsų poreikius!