Turite klausimų? +370 700 88770

SMEG

11 prekių

Šviežios sultys – vertingas vitaminų šaltinis, kuris neabejotinai pasitarnauja geros savijautos ir neblėstančios energijos labui.

11 prekių
Sulčiaspaudės, leidžiančios mėgautis visada šviežiomis sultimis

Sulčiaspaudė, be jokios abejonės, yra ypatingai svarbus virtuvės prietaisas, kuris tiesiog privalo rasti savo vietą kiekvieno, sveiką gyvenimo būdą puoselėjančio ir savo sveikata besirūpinančio žmogaus virtuvėje. Imperija.lt smulkiosios buitinės technikos asortimente tikrai rasite gausų įvairių sulčiaspaudžių pasirinkimą, kuris suteiks galimybę mėgautis itin greitu ir maksimaliai komfortišku sulčių gamybos procesu. 

 

Skirtingi poreikiai diktuoja skirtingas sulčiaspaudžių pasirinkimo taisykles

Pagrindinė paskirtis, kurią atlieka bet kuri sulčiaspaudė, yra sulčių spaudimas. Tačiau vienos sulčiaspaudės sėkmingiau susitvarko su citrusinių vaisių spaudimo užduotimis, o kitos, savo ruožtu, efektyviau atlieka daržovių, uogų ar lapinių augalų spaudimo funkcijas. Rankinės, išcentrinės ir lėtaeigės sulčiaspaudės – pagrindiniai sulčių spaudimo prietaisų tipai, kurie pasižymi kardinaliai skirtingu sulčiaspaudžių veikimo principu. Tad nusprendus įsigyti naują sulčiaspaudę, visų pirma reikėtų išsirinkti maksimaliai individualiems poreikiams pritaikytą sulčiaspaudės tipą. 

 

Elektrinės citrusinių vaisių sulčiaspaudės – itin greitas sulčių spaudimas 

Natūralios ir visada šviežios apelsinų, greipfrutų ir kitų citrusinių vaisių sultys – pagrindinė priežastis, dėl kurios dauguma žmonių nusprendžia įsigyti sulčiaspaudę. Norint maksimaliai greitai atlikti citrusinių vaisių sulčių spaudimo procesus, rekomenduojama rinktis elektrines, konkrečiai citrusinių vaisių spaudimui pritaikytas sulčiaspaudes. Šis dinamiškas sulčių spaudimo prietaisas nepriekaištingai ir labai greitai atlieka įvairių citrusinių vaisių sulčių gamybos procesus ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Taip pat šių sulčiaspaudžių kaina yra gerokai mažesnė nei lėtaeigių sulčių spaudimo prietaisų. 

 

Lėtaeigės sulčiaspaudės – ieškantiems lyderiaujančio sprendimo 

Nors lėtaeigės sulčiaspaudės yra gerokai brangesnis malonumas nei išcentrinės ar juolab rankinės sulčiaspaudės, tačiau šis virtuvės prietaisas suteikia itin įvairialypes sulčių spaudimo galimybes. Lėtaeigės sulčiaspaudės sultis spaudžia malimo principu. Dėl šios priežasties šios sulčiaspaudės išspaudžia gerokai daugiau sulčių nei bet kuris kitas sulčių spaudimo prietaisas. Geriausios lėtaeigės sulčiaspaudės idealiai atlieka ne tik įvairių vaisių, bet ir daržovių, lapinių augalų ar net riešutų malimo funkcijas. Na ir svarbiausia – lėtaeigėmis sulčiaspaudėmis išspaustose sultyse pavyks išsaugoti maksimalų kiekį vertingųjų medžiagų ir vitaminų. Imperija.lt asortimente rasite skirtingas, nepriekaištinga kokybe ir nepakartojamu dizainu daugelį žmonių žavinčias italų prekinio ženklo SMEG lėtaeiges ir elektrines citrusinių vaisių sulčiaspaudes, kurios ne tik idealiai atliks sulčių spaudimo funkciją, bet ir neabejotinai taps dėmesį prikaustančiu interjero akcentu bet kurioje virtuvėje.