Turite klausimų? +370 700 88770

BIOSTEIN

9 prekės

Geriausią valymo efektą garantuojančios valymo priemonės – tai, ką gali pasiūlyti vokiečių prekinis ženklas „Biostein“. Universalūs „Biostein“ valikliai be didelių pastangų pašalina net sunkiai išvalomas, įsisenėjusias dėmes ir padeda maksimaliai ilgą laiką išsaugoti nepriekaištingas valomų paviršių estetines savybes.

9 prekės
„Biostein“ – efektyvios ir universalios valymo priemonės

„Biostein“ vokiečių kompanija didelį dėmesį skiria kokybės kontrolei ir visas priemones kruopščiai išbando įvairiose valymo situacijose. „Biostein“ valymo priemonės efektyviai valo chromo, plieno, aliuminio, aukso, stiklo, medienos ir visų kitų medžiagų paviršius.

 

„Biostein“ valymo priemonės – tobula švara per itin trumpą laiką

„Biostein“ – vokiečių prekinis ženklas, kurį galima vadinti tikru valymo priemonių gamybos ekspertu. Naudojant universalias „Biostein“ švaros priemones, per itin trumpą laiką įmanoma pasiekti lūkesčius pranokstantį švaros rezultatą. „Biostein“ universalūs skysti valikliai – pasitikėjimo vertos valymo priemonės, kurias galima naudoti puoselėjant namų, sporto įrangos ar automobilio švarą. Taip pat švaros prekių gamintojas platina ir itin aukštos kokybės nukalkinimo priemones, kurios yra pritaikytos skirtingiems buities prietaisams, buitinei technikai bei įvairiems paviršiams. 

 

„Biostein“ valymo įrankiai – efektyvi pagalba valant įvairaus tipo nešvarumus

Kokybiškus valymo procesus lemia ne tik valymo priemonės, bet ir valymo įrankiai. Dėl šios priežasties „Biostein“ prekinis ženklas sukūrė ir itin kokybišką valymo įrankių liniją. Iš unikalaus pluošto pagamintos „Biostein“ mikropluošto šluostės lengvai pašalina riebalus ir kitus nešvarumus be jokių cheminių priemonių. O specialiai langams skirti „Biostein“ šluosčių rinkiniai ne tik kruopščiai nuvalo, bet ir nusausina stiklinius paviršius.