Turite klausimų? +370 700 88770

Steuber

54 prekių

 „Steuber“ – vokiečių prekinis ženklas, kuris gali pasiūlyti labai platų, pačių įvairiausių namų apyvokos prekių asortimentą. 1986 m. įkurta vokiečių įmonė nuo pat veiklos pradžios savo klientus džiugina aukštos kokybės stalo indais, įrankiais ir namų apyvokos prekėmis, kurias visada vainikuoja patraukli kaina.

54 prekių
„Steuber“ namų apyvokos prekės – tiems, kurie ieško praktiškų sprendimų

„Steuber“ – vokiečių prekinis ženklas, kuris gali pasiūlyti labai platų, pačių įvairiausių namų apyvokos prekių asortimentą. 1986 m. įkurta vokiečių įmonė nuo pat veiklos pradžios savo klientus džiugina aukštos kokybės stalo indais, įrankiais ir namų apyvokos prekėmis, kurias visada vainikuoja patraukli kaina. Šio prekinio ženklo atstovai namų apyvokos gaminių rinką papildo efektyviomis švaros priemonėmis, kurios gerokai palengvina ir pagreitina įvairius namų ruošos darbus. Taip pat ši įmonė siūlo platų, virtuvėje naudojamų gaminių spektrą, kurį visada lydi aukšti patikimumo rodikliai ir racionali finansinė išraiška.

 

„Steuber“ gaminiai – visiems atvejams virtuvėje

Vokietijoje įkurta įmonė „Steuber“ savo gaminiais stengiasi pateisinti visus, virtuvėje dažnai laiką leidžiančio žmogaus, poreikius. „Steuber“ prekinis ženklas yra siejamas su praktiškomis idėjomis bei inovatyviais sprendimais, todėl kiekvienas šiam prekiniam ženklui atstovaujantis gaminys yra tikrai naudingas bet kurioje virtuvėje, bei kuris puikiai pasitarnauja įvairiems maisto ruošos atvejams. „Steuber“ keptuvės, indai biriems produktams, peiliai ir kiti virtuvės įrankiai pasižymi aukšta kokybe ir funkcionalumu, kuris užtikrina maksimalų darbo virtuvėje komfortą.

 

„Steuber“ namų apyvokos prekės – tikriems švaros pedantams

Silikoninių kempinių rinkiniai, įvairiems švaros darbams pritaikyti valikliai, mikropluošto šluostės ir kitos namų apyvokos prekės, atstovaujančios „Steuber“ prekiniam ženklui, – tikras išsigelbėjimas kiekvienam švaros pedantui. „Steuber“ namų apyvokos prekės yra pagrįstos ne tik patrauklia kaina, bet ir šiuolaikinėmis gamybos technologijomis, kurios visada užtikrina greitus ir efektyvius namų ruošos darbus. „Steuber“ valymo šluotos ir kiti valymo įrenginiai pasiekia net įprastai itin sunkiai pasiekiamas, švaros ištroškusias namų vietas. O universalios mikropluošto šluostės puikiai tinka visiems paviršiams valyti ir savarankiškai pašalina įsisenėjusius nešvarumus.