Turite klausimų? +370 700 88770

Steuber

11 prekių

Ant grilio smagiai pačirškinti ir gardžiai paruošti patiekalai – silpnybė, kuriai atsispirti labai sunku. Skanūs ir sultingi grilio patiekalai asocijuojasi su karštomis vasaros dienomis ir visada sukelia teigiamas emocijas.

11 prekių
Grilio įrankiai, kurie garantuoja maisto ruošos lauke komfortą

Mūsų asortimente rasite viską, ko reikia tikrai grilio fiestai. Jeigu Jums reikalingas kokybiškas iešmas griliui, kepimo kilimėlis, elektrinis variklis griliui, apsauginė pirštinė ar bet kuris kitas grilio įrankis –  tikrai turėsite iš ko pasirinkti. 

 

Standartiniai grilio įrankiai, turintys pažangias funkcijas

Nuo senų laikų esame pripratę prie standartinių grilio įrankių funkcijų ir estetinių savybių. Pailgas, plonas iešmas ir kvadratinės formos grotelės – savotiška klasika tapę grilio įrankiai, kurių estetinės ir funkcinės savybės nekinta metų metus. Mūsų parduotuvėje tikrai galima rasti standartinių iešmų bei kitų grilio įrankių pasirinkimą. Tačiau savo klientams pateikiame ir šiek tiek kitokius, inovatyvesnius grilio įrankius. Iešmai su mėsos stūmimo mechanizmu, specialūs mėsos suspaudėjai, griliui pritaikytos WOK keptuvės – tik maža dalis įdomesnių idėjų, kurios leidžia mėgautis pažangiais ir labai patogiais grilio patiekalų ruošos bei gardžiavimosi procesais. 

 

Grilio įrankiai, kuriuos verta turėti kiekvienam 

Visiškai natūralu, jog virtuvėje naudojantis orkaite arba virykle reikia turėti aibę skirtingų virtuvės įrankių. Kitu atveju – maisto ruoša taps tikru iššūkiu net ilgametę patirtį turintiems virtuvės šefams. Ši taisyklė tikrai galioja ir gaminant patiekalus ant grilio. Specialiai griliui pritaikytos mentelės, žnyplės ir šakutės suteikia galimybę patogiai vartyti mėsą, kukurūzus ar bulves. O verstos odos ar kitos aukštos kokybės medžiagos grilio pirštinės puikiai atlieka apsauginę funkciją ir patikimai apsaugo kulinaro rankas nuo karščio. Puikiai suprantame, kad grilio patiekalų gamybos procesai daugeliui žmonių kelia dar didesnį džiaugsmą nei kulinarinio rezultato degustavimas. Todėl mūsų parduotuvėje rasite tik itin funkcionalius grilio rinkinius, pirštines, iešmus ir kitus grilio įrankius, kuriuos visada lydi optimali kaina ir jokių abejonių nekelianti kokybė.